Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2017 vyšly tyto články:

5.7.Posila jako hrom! Přichází kondiční kouč národního týmu(cze)Nová Dukla? Pro někoho to mohl být odvážný plán, ale v Letňanech to s touhle myšlenkou myslí smrtelně vážně. A Aleš Totter, kouč druholigového "A" mužstva, obzvlášť. Teď se mu povedlo do klubu přitáhnout posilu jako hrom. Posilu, která má hráčům výrazně pomoci v přípravě. Realizační tým totiž doplní Michal Hamršmíd, jenž pracuje jako kondiční trenér i u české hokejové reprezentace!
9.7.Z Letňan mezi elitu. Letci pomáhají do národních výběrů(cze)Hokejovými Letňany prošla už celá řada hráčů, kteří měli nebo mají nakročeno k úspěšné kariéře. Stačí nahlédnout do minulosti a spočítat jména, jež přešla přes mládežnické reprezentace. "S ohledem na to, jak mladý klub Letci jsou, je to opravdu úctyhodný úspěch," tvrdí trenérská legenda Zbyněk Zavadil. Výchově talentů se letňanská organizace bude věnovat i nadále. A vyhlášený kouč zrovna tak.
13.7.Hamršmíd: Budeme dělat výbušnost, rychlost, dynamiku(cze)Má spoustu zkušeností, které se novému "áčku" mohou v přípravě náramně hodit. Kondiční trenér Michal Hamršmíd je pojem. Od poloviny července si dospělé Letce vezme do parády, aby jim ukázal cestu, kterou se mají dát. "Já je mohu někam nasměrovat, ale je jen na každém z nich, jestli se budou svému tělu věnovat poctivě dál," říká kouč, který pracuje pro slavné hráče i hokejovou reprezentaci.
17.7.Exkluzivita! Muže vedou dovednostní odborníci z Kanady(opa)Letňanské áčko se může pochlubit jednou parádní vychytávkou - mužstvo v tomto týdnu exkluzivně vedou dovednostní specialisté z Kanady, kteří pořádají kempy legendárního týmu Montreal Canadiens. Iniciátorem celé akce je hlavní kouč mužů Aleš Totter, který s přesvědčením tvrdí: "Hráči se můžou zlepšovat v každém věku. A červenec je ideální čas právě na pilování techniky."
23.7.Kanaďan radí: Kdykoli můžete, jděte do brány a střílejte(cmc)V kanadském hokejovém prostředí je Joey Deliva velmi známý. Se svou společností North Ice pořádá dovednostní kempy mimo jiné také slavným Montréal Canadiens. Příjemný chlapík se teď na týden ocitl mezi mantinely Ice Areny, kde vedl tréninky druholigových Letců. Intenzivní dril si užíval jak on, tak i samotní hráči, kteří ho na závěr obdarovali. "To byl pro mě důkaz dobře odvedené práce," přiznal.
26.7.Rousek převzal trofej pro Letce sezony. Je to čest, tvrdí(red)Jeho jméno už je navždy vyryto na putovní trofeji, jejíž křišťálový podstavec zkompletoval první schod. Lukáš Rousek se stal čtvrtým vítězem prestižní ankety Letec sezony, a tak zavítal do Ice Areny, aby převzal cenu osobně. Kromě poháru dostal od vedení klubu lukrativní šek v hodnotě 20 tisíc korun na zboží v obchodě JB Sport. "Je to odměna, moc si jí vážím," řekl nejužitečnější hráč minulého ročníku.
27.7.Hamalčík zářil na kempu. Už je v hledáčku velkých klubů(cze)Je tomu týden, co v Třemošné skončil pětidenní kemp reprezentačních brankářů. S výraznou letňanskou stopou. Zatímco v trenérském týmu už tradičně pracuje uznávaný kouč Jiří Černoch, mezi svěřenci se akce poprvé zúčastnil také Petr Hamalčík. "Cítil jsem se výborně," svěřila se opora staršího dorostu. Aby ne, když na kempu zanechala takový dojem, že kolem ní začaly kroužit extraligové kluby.
31.7.Kondiční kouč se vrací do klece. Lístky už jsou v prodeji(cze)Během letních prázdnin připravuje na sezonu druholigové "A" mužstvo Letců, sám však brzy zahájí náročnou přípravu na svůj vlastní zápas. Kondiční trenér Michal Hamršmíd se totiž vrací tam, kde v roce 2007 získal titul mistra světa. V polovině října ho čeká comeback v MMA, v kleci bude zápasit po dlouhých pěti letech. Vidět v akci ho můžete i vy, vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketstream.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2021 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS