řekli o nás

Miluju tu skvělý kolektiv, v kabině si rozumíme a nerozlišujeme, kdo je lepší a kdo horší. V Letňanech se pracuje na modernizaci zázemí, rád využívám třeba fitko. Nejvíc si ale vážím trenérů, kteří nám sice dávají zabrat, ale máme od nich maximální podporu.

Erik Šturma

Hráč dorostu

„Musím vyzdvihnout počet trenérů, který Letňany nabízí. Na trénincích jich je pro hráče vždy dostatek, což v jiných klubech takhle dobře nemusí fungovat. Je také obrovskou výhodou, že máme k dispozici led po celou sezonu a můžeme na něj chodit i přes léto."

Ladislav Kadaně

Šéftrenér základny

Na Letňanech oceňuji přístup trenérů, vyžadují po hráčích maximum. Navíc je super, že je pro nás ledová plocha k dispozici celoročně. Líbí se mi i aktuální vize, kdy se plánuje modernizace areálu a spoustu novinek, které přispějí k celkovému rozvoji klubu.

Jiří Šimáček

Rodič