řekli o nás

„Letci plnili můj život krásnými hokejovými vzpomínkami už od dětství. Klub mi dal skvělý základ, na kterém jsem stavěl i v zahraničí. Současná vize včetně cílů a zaměření na A-tým působí velmi slibně. Jsem rád, že do týmu zase patřím."

Jakub Wojnar

odchovanec

„Musím vyzdvihnout počet trenérů, který Letňany nabízí. Na trénincích jich je pro hráče vždy dostatek, což v jiných klubech takhle dobře nemusí fungovat. Je také obrovskou výhodou, že máme k dispozici led po celou sezonu a můžeme na něj chodit i přes léto."

Ladislav Kadaně

šéftrenér základny

„Optikou historie vyrostlo u Letců spoustu mládežnických i seniorských reprezentantů, což jen podtrhuje potenciál, který klub má. Letci kráčí správným směrem, díky koncepční práci spojené se zápalem se brzy mohou zařadit mezi nejvýznamnější organizace na české hokejové mapě.“

Kryštof Rossmann

sportovní novinář

Na Letňanech oceňuji přístup trenérů, vyžadují po hráčích maximum. Navíc je super, že je pro nás ledová plocha k dispozici celoročně. Líbí se mi i aktuální vize, kdy se plánuje modernizace areálu a spoustu novinek, které přispějí k celkovému rozvoji klubu.

Jiří Šimáček

rodič

„Jde o menší klub, který plnou rychlostí míří mezi ty vůbec nejlepší v Česku. V Letňanech panuje správná atmosféra a trenéři dávají šance mladým hráčům, aby poskočili výkonnostně na vyšší level."

Peter Eg Larsen

bývalý hráč Letců

Miluju tu skvělý kolektiv, v kabině si rozumíme a nerozlišujeme, kdo je lepší a kdo horší. V Letňanech se pracuje na modernizaci zázemí, rád využívám třeba fitko. Nejvíc si ale vážím trenérů, kteří nám sice dávají zabrat, ale máme od nich maximální podporu.

Erik Šturma

hráč dorostu