aktuality

Dorost
26. 9. 2021, 13:37

Letňanští dorostenci převálcovali Berounské Medvědy 7:3. Dvěma góly a asistencí se blýskl Kriško.

A-tým
25. 9. 2021, 22:57

A-tým poprvé ve II. lize neúspěšný. Na ledě Nové Paky padl v prodloužení 5:4 a ztrácí tak první body v sezóně.

5. třída
25. 9. 2021, 17:19

Pátá třída nestačila na Hradec Králové. Letňanští přátelské utkání prohráli za konečného stavu 3:8.

4. třída
25. 9. 2021, 16:38

Neuvěřitelný přátelák! Čtvrťáci rozstříleli Mladou Boleslav 19:0. Blýsknul se Tobiáš Blinka, který zaznamenal pět gólů a tři asistence.

Dorost
25. 9. 2021, 16:01

Dorost se přidal k vítězné sérii proti slánským Lvům, porazil je 7:2. Hattrickem k výsledku přispěl Jan Kriško.

8. třída
25. 9. 2021, 15:07

Také osmá třída nakonec přehrála Lvy ze Slaného. O vítězství 7:2 rozhodla hlavně poslední třetina, kdy Letci nastříleli pět gólů.

9. třída
25. 9. 2021, 14:36

V Chrudimi si poradila i devítka, Letci porazili Východočechy 8:4. Skvělý výkon předvedl Filip Topol, připsal si hattrick a jednu asistenci.

7. třída
25. 9. 2021, 12:31

Parádní výkon sedmáků! Letci rozstříleli Chrudim 13:2. Zářilo duo Viktor Boháček a Dominik Šimáček, oba si odnesli po pěti kanadských bodech.

6. třída
25. 9. 2021, 11:43

Šestá třída roztrhala Lvy ze Slaného 7:2. Letcům se střelecky dařilo ve všech třetinách, nejvíce ale ve druhé, kdy dali hned čtyři góly.

Juniorka
24. 9. 2021, 22:13

Juniorka podlehla Kozlům 3:0. Kolínští už v první třetině odskočili o dva góly, Letci je dohnat nestihli.