aktuality

5. třída
28. 11. 2021, 15:32

Pětka v přáteláku proti Boleslavi uhrála remízu 6:6. Letci po prvním dějství ztráceli o čtyři góly, pak ale náskok Bruslařů snížili.

8. třída
28. 11. 2021, 15:09

Osmička v Boleslavi prohrála 1:8. První část byla vyrovnaná, pak ale Letci začali ztrácet. Puk do soupeřovy sítě dostal jen Roman Bláha.

Junioři
28. 11. 2021, 12:46

Junioři podlehli Benátkám 1:3. Letci po druhé třetině sice vedli, soupeř pak ale obrátil. Jedinou branku vstřelil Petr Kalista.

6. třída
28. 11. 2021, 12:44

Parádní výsledek šestky! Letňanští v Mladé Boleslavi zvítězili 6:2. Dvěma góly přispěl Konstantyn Deyak.

A-tým
27. 11. 2021, 19:33

Áčko na ledě Hronova padlo v prodloužení 1:2. Ani napotřetí se Letcům nepodařilo tohoto soupeře porazit. Branku za A-tým vstřelil Aleš Půlpán.

8. třída
27. 11. 2021, 19:32

Osmička na domácím ledě porazila PZ Kladno pěti góly. Letci navíc svou bránu ochránili, neinkasovali ani jednou.

6. třída

Šestka rozstřílela PZ Kladno vysoko 20:2. Pavel Michl a Patrik Martínek zapsali hattrick, Tomáš Wieden vstřelil ještě o gól víc.

5. třída
27. 11. 2021, 19:14

Pětka v přáteláku přehrála Spartu 11:7. Pražský soupeř po první třetině vedl, pak ale Letci obrátili a vzali osud utkání do svých rukou.

Dorost
27. 11. 2021, 17:51

Dorostenci prohráli s Pískem těsným rozdílem 2:3. Obě branky za Letce vstřelil Michael Šimák, dvakrát asistoval Vojtěch Horáček.

9. třída
27. 11. 2021, 15:48

S Mladou Boleslaví si neporadili ani deváťáci, podlehli 1:9. Střelcem jediného gólu Letňanských se stal Egor Surkov.