aktuality

Junioři
2. 10. 2022, 18:40

Letňanští junioři překonali B-tým libereckých Bílých tygrů 7:4. Pět kanadských bodů (1+4) zapsal Aleksei Dobrov.

3. třída
2. 10. 2022, 18:37

Hokejisté třetí třídy v hangáru porazili neratovické Buldoky s vysokým náskokem, rozstříleli je 25:6

9. třída
2. 10. 2022, 18:35

Devítka zkrotila domácí Buldoky z Neratovic 3:0, všechny branky padly v poslední třetině. Dvěma góly k výhře přispěl David Pojkar.

4. třída
2. 10. 2022, 18:30

Čtyřce se víkend vydařil. V Kolíně Letci zvítězili 8:2. Ještě vyšší výsledek předvedli proti pražským soupeřům – Smíchov porazili 30:15, Říčany 27:9.

8. třída
2. 10. 2022, 15:40

Hráči osmé třídy prohráli se Spartou 4:14. Z Letců se střelecky prosadili Michael Bláha, Filip Zaťko, Matvii Skrebela a Sebastian Němec.

6. třída
2. 10. 2022, 15:27

Šestka jen těsně nestačila na Spartu 7:9. Letci v úvodí třetině drželi souboj vyrovnaný, pak se však pražský soupeř dostal do vedení.

Dorost
2. 10. 2022, 14:55

Letňanští dorostenci porazili Kralupy nad Vltavou 3:0. V bráně vítězství s čistým skóre pohlídal David Černoch.

7. třída
2. 10. 2022, 14:38

Sedmička na domácím ledě podlehla soupeřům ze Slaného 3:6. Gól a asistenci si připsal Konstantyn Deyak.

A-tým
1. 10. 2022, 19:27

I po čtyřech odehraných duelech zůstávají Letci v 2. lize Západ stoprocentní. Mostu doma navíc nedovolili ani jeden gól a po výsledku 2:0 zase o něco upevnili svou pozici poblíž čela tabulky.

8. třída
1. 10. 2022, 16:36

Letci osmé třídy v hangáru nestačili na Mladou Boleslav 1:4. Jedinou branku za Letňany vstřelil Viktor Boháček.