A-tým
26. 1. 2022, 20:24

Áčko porazilo Bílinu vysoko 9:1! S Draky si tak drží stoprocentní vzájemnou bilanci. Čtyři kanadské body zaznamenal Vojtěch Kropáček (1+3).

5. třída
23. 1. 2022, 15:37

Hokejisté páté třídy přehráli Hradec, v přátelském utkání zvítězili 5:4. O svém vítězství Letci rozhodli v poslední třetině.

A-tým
22. 1. 2022, 21:15

A-tým získal výraznou posilu, do Letňan přišel druhý nejproduktivnější hráč Děčína Jan Smola. 20letý útočník hned při své sobotní premiéře proti Dvoru Králové skóroval.

6. třída
22. 1. 2022, 17:00

Šestá třída v přátelském utkání podlehla Pilsen Wolves 3:12. Za Letce skórovali Lukáš Přibyl, Konstantyn Deyak a Igor Kostenko.

5. třída
22. 1. 2022, 16:55

Posádka páté třídy zazářila na ledě Slavie! Letci pražského soupeře převálcovali vysoko 10:3.

9. třída
22. 1. 2022, 16:49

Přátelák se povedl i hokejistům devítky, kteří v hangáru přestříleli protivníky z Benešova 7:3.

7. třída
22. 1. 2022, 14:46

Hráčům sedmé třídy se přátelské utkání s Motorem České Budějovice vydařilo, Letňanští zvítězili 10:9.

Dorost
21. 1. 2022, 20:14

Domácí utkání dorostenců s Třebíčí skončilo těsně 2:3. Ještě po druhé třetině Letci vyhrávali, soupeři pak ale dokázali obrátit.

A-tým
19. 1. 2022, 22:44

Áčko už popáté zdolalo Děčín, tentokrát s výsledkem 5:4. Vyrovnaný souboj musely rozhodnout až samostatné nájezdy.

A-tým
17. 1. 2022, 17:28

Sobotní utkání II. ligy se odkládá. Letňany měly zavítat na led Hronova, ten však z důvodu karantény nastoupit nemůže.