8. třída
17. 10. 2021, 17:03

Neuvěřitelný brankostroj! Osmička ovládla duel proti Slanému 17:0. Pěti góly a třemi asistencemi se blýskl David Pojkar.

6. třída
17. 10. 2021, 15:27

Další vítězný let šestky. Definitivní ránu Letci Slanému zasadili v posledním dějství, vyhráli 10:5. Hattrickem a asistencí zazářil Samuel Bosák.

Junioři
17. 10. 2021, 15:19

Junioři podlehli Kolínu 3:6, náskok Kozlů z první třetiny nedohnali. Po dvou kanadských bodech zapsali Tomáš Chytil a Jakub Jošt.

A-tým
16. 10. 2021, 20:00

A-tým v osmém kole II. ligy rozdrtil Dvůr Králové 9:2! Jsou tak jediným týmem, který tohoto soupeře v soutěži dokázal obrat o body.

5. třída
16. 10. 2021, 18:34

Pětka si se Slávií v mistráku neporadila. Druhá třetina byla sice gólově vyrovnaná, skóre ale zůstalo pro Letce nepříznivé 4:8.

9. třída
16. 10. 2021, 17:13

V Boleslavi se neprosadila ani devítka. Přestože první třetina byla vyrovnaná, Letci nakonec prohráli 2:12.

6. třída
16. 10. 2021, 16:56

S Neratovicemi zatočila i šestka. Letci vedli už od samého začátku, konečné skóre pak vytáhli na 12:4. Hattrickem přispěl Patrik Martínek.

7. třída
16. 10. 2021, 15:00

Sedmáci nestačili na Mladou Boleslav 2:4. Letci sice proměnili jako první, Bruslaři však brzy otočili.

8. třída
16. 10. 2021, 14:05

Osmička přestřílela Neratovice 6:1. Skóre otevřel už v první minutě Adam Burda, dvěma góly v řadě na něj pak navázal David Pojkar.

Dorost
16. 10. 2021, 13:00

Dorost se Slaným prohrál 5:8, rozhodla druhá třetina. Po jednom gólu a jedné asistenci si připsali Jan Kriško, Petr Hájek a Vojtěch Horáček.