Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2020 vyšly tyto články:

7.5.Odchod i posila z Kralup. Vedení složilo realizační týmy(red)Letci mají jasno ve složení realizačních týmů pro nadcházející sezonu 2020/21. Některé ustálené dvojice pokračují v nastavené práci, juniory naopak nově povede společně s devátou třídou Martin Rousek. Beze změny zůstává "A" tým, posuny naopak proběhly ve sportovních třídách. V klubu totiž skončil perspektivní kouč Marek Čurilla a trenérský štáb naopak posílila nová tvář Martin Dufek.
12.5.LETEC SEZONY: Pět kandidátů usiluje o prestižní trofej(red)Čas neúprosně letí a letňanský klub pořádá prestižní anketu Letec sezony už posedmé v historii! I letos se pětice kandidátů tradičně utká o cenu pro nejužitečnějšího hráče uplynulého ročníku. Jméno vítěze pak bude opět vyryto na putovní křišťálové trofeji, rozhodne o něm hlasování mezi všemi trenéry působícími v této sezoně u Letců. Výsledky ankety poté budou zveřejněny na začátku června.
16.5.Nový trenér Dufek: Letci jsou pro mě výzva a motivace(red)Trenérský štáb Letců před aktuální sezonou posílilo nové jméno. Šestou a osmou třídu povede kouč Martin Dufek, který strávil téměř celou hráčskou kariéru v brněnské Kometě. Jako trenér působil kromě domovského klubu například v Prostějově, pražské Hvězdě nebo Kralupech nad Vltavou. Nejnovější akvizice v realizačním týmu se zároveň specializuje na rozvoj individuálních dovedností hráčů.
21.5.Letci rozjedou přípravu na ledě! Včetně kurzu bruslení(red)Ten okamžik všichni v Letňanech dlouhou vyhlíželi a za pár dnů se ho opravdu dočkají. Okamžik, kdy Letci budou moci nazout brusle a trénovat jako dřív. Ice Arena bude po postupném uvolňování opět uvedena do stoprocentního provozu, což od pondělí 25. 5. dává zelenou všem hokejovým kategoriím od "A" týmu až po 1. třídu. Včetně kurzu bruslení, který se bude tradičně konat třikrát týdně.
26.5.Jak se dařilo Letcům v extralize? Postup, cena i finále LM(red)V minulosti vám byl naservírován souhrn uplynulé sezony odchovanců Letňan, působících v zahraničních soutěžích. Teď přišla řada i na Tipsport extraligu. Výborné výkony zaznamenalo hned několik bývalých Letců působících napříč celou republikou. Dařilo se například Lukáši Rouskovi, ale také dvojicím v Hradci Králové a Motoru ČB, který postoupil i přes nedokončení ročníku mezi elitu.
27.5.Potvrzeno. Hokejový klub v Letňanech má nové vedení(red)Bylo to velké téma posledních měsíců, nyní je vše definitivně stvrzeno: hokejový klub a sportovní areál v Letňanech přebírá nové vedení. Velké změny se u Letců týkají i obsazení vedoucích postů - generálním manažerem se stal Tomáš Divíšek, hlavním šéftrenérem klubu Jaroslav Nedvěd. Pozici technického ředitele obsadil Tomáš Blažek. Nové vedení nastupuje s novými vizemi a velkými plány.
29.5.GM Divíšek: Máme s Letci velké plány a vysoké ambice(red)Přichází v roli muže, který má v Letňanech změnit nastavené pořádky. A nastartovat hokejový klub jiným směrem. S novými vizemi, s ambiciózními plány, se silnou finanční podporou v zádech. S cílem udělat z Letců dobrou značku. "Chceme tady vychovávat hráče pro velký hokej," tvrdí Tomáš Divíšek, generální manažer. V rozhovoru mluví o koncepci, přestavbě areálu i Chance lize na kraji Prahy.
29.5.Další Letec je blízko NHL! Chalupa podepsal s Chicagem(red)Nedávno se tu o něm psalo v souvislosti s povedenými výkony Letců hrajících v extralize. Teď čeká 21letého útočníka další kariérní posun. Tohle je senzace! Matěj Chalupa, který si během minulého ročníku zahrál v dresu Hradce Králové i finále Ligy mistrů, podepsal s Chicagem Blackhawks. Je tak blízko NHL, o šanci během dvouletého kontraktu musí ale zabojovat v nižších zámořských soutěžích.
31.5.Reklama na fastfood? V Chicagu se řeší jméno Chalupa(red)Jeho jméno si fanoušci Chicaga překvapivě zapamatovali hned a dokonce vzbudilo vlnu reakcí na sociálních sítích. Příjmení útočníka Matěje Chalupy je totiž v USA zároveň názvem (Chalupas) pro jídlo z populárního fastfoodového řetězce Taco Bell. Fanoušci Blackhawks by si přáli, aby se taštička plněná marinovanými kuřaty a salátem podávala v aréně po každém gólu českého forvarda zdarma.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2021 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS