Klub
Informace o klubu
Nábor letců
Realizační týmy
Partneři klubu
Kontakty
Týmy
Odchovanci
Fanshop
Říkají o nás
Archiv
Články
Aktuality
Ice arena
Staň se letcem
9. třída
Liga 9. tříd 2023/2024 - sk. 3
Liga 9. tříd 2023/2024 - sk. 3
Soutěž 9. tříd sk. 5 2022/2023
Liga starších žáků "A" sk. 4 - Královehradecká 2021/22
Liga starších žáků 2020/2021
Liga starších žáků 2019/2020
Soupiska
zápasy
Brankáři
Nar.
2009
1
Nar.
2009
Jakub Sitračík
Obránci
Nar.
2009
Hůl
P
16
Nar.
2009
Hůl
P
Ondřej Albrecht
Nar.
2009
26
Nar.
2009
Sebastian Exner
Nar.
2009
Hůl
L
7
Nar.
2009
Hůl
L
Alexandr Gottwald
Nar.
1970
17
Nar.
1970
Mykhailo Hladkykh
Cm
154
Kg
40
Nar.
2009
Hůl
P
12
Cm
154
Kg
40
Nar.
2009
Hůl
P
Matěj Kraus
Nar.
2009
Hůl
L
4
Nar.
2009
Hůl
L
Ondřej Syrový
Cm
145
Kg
33
Nar.
2009
Hůl
L
21
Cm
145
Kg
33
Nar.
2009
Hůl
L
Šimon Turek
Cm
155
Kg
53
Nar.
2009
Hůl
L
22
Cm
155
Kg
53
Nar.
2009
Hůl
L
Ondřej Volek
Útočníci
Nar.
2009
Hůl
L
14
Nar.
2009
Hůl
L
Michael Bláha
Cm
153
Kg
42
Nar.
2009
Hůl
L
3
Cm
153
Kg
42
Nar.
2009
Hůl
L
Josef Čmerda
Nar.
2009
Hůl
P
10
Nar.
2009
Hůl
P
Patrik Hlušička
Nar.
2009
Hůl
L
27
Nar.
2009
Hůl
L
Maxmilián Miller
Kg
54
Nar.
2009
Hůl
L
20
Kg
54
Nar.
2009
Hůl
L
Josef Petržela
Nar.
2009
29
Nar.
2009
Sebastien Puzyrnikov
Nar.
2009
Hůl
L
9
Nar.
2009
Hůl
L
Matvii Skrebela
Cm
154
Kg
42
Nar.
2009
Hůl
L
24
Cm
154
Kg
42
Nar.
2009
Hůl
L
Matyáš Stibůrek
Polař
Nar.
2009
Hůl
L
Nar.
2009
Hůl
L
Miroslav Čechmánek
Petr Salaba
Odehrané zápasy
Budoucí zápasy
HC Letci Letňany
35
so 9. 3. 2024
2
:
7
1:4, 0:2, 1:1
HC Hvězda Praha
35
so 9. 3. 2024
HC Letci Letňany
-
HC Hvězda Praha
2
:
7
1:4, 0:2, 1:1
HC Letci Letňany
35
so 9. 3. 2024
2
:
7
1:4, 0:2, 1:1
HC Hvězda Praha
35
so 9. 3. 2024
HC Letci Letňany
-
HC Hvězda Praha
2
:
7
1:4, 0:2, 1:1
HC Letci Letňany
27
pá 8. 3. 2024
7
:
6
p
0:2, 4:1, 2:3 – 1:0
Medvědi Beroun 1933
27
pá 8. 3. 2024
HC Letci Letňany
-
Medvědi Beroun 1933
7
:
6
p
0:2, 4:1, 2:3 – 1:0
HC Letci Letňany
27
pá 8. 3. 2024
7
:
6
p
0:2, 4:1, 2:3 – 1:0
Medvědi Beroun 1933
27
pá 8. 3. 2024
HC Letci Letňany
-
Medvědi Beroun 1933
7
:
6
p
0:2, 4:1, 2:3 – 1:0
Medvědi Beroun 1933
34
ne 3. 3. 2024
5
:
6
2:1, 2:1, 1:4
HC Letci Letňany
34
ne 3. 3. 2024
Medvědi Beroun 1933
-
HC Letci Letňany
5
:
6
2:1, 2:1, 1:4
Medvědi Beroun 1933
34
ne 3. 3. 2024
5
:
6
2:1, 2:1, 1:4
HC Letci Letňany
34
ne 3. 3. 2024
Medvědi Beroun 1933
-
HC Letci Letňany
5
:
6
2:1, 2:1, 1:4
HC Letci Letňany
33
so 2. 3. 2024
3
:
12
1:4, 1:5, 1:3
HK LEV Slaný
33
so 2. 3. 2024
HC Letci Letňany
-
HK LEV Slaný
3
:
12
1:4, 1:5, 1:3
HC Letci Letňany
33
so 2. 3. 2024
3
:
12
1:4, 1:5, 1:3
HK LEV Slaný
33
so 2. 3. 2024
HC Letci Letňany
-
HK LEV Slaný
3
:
12
1:4, 1:5, 1:3
HC Letci Letňany
24
pá 1. 3. 2024
7
:
5
4:1, 3:1, 0:3
HC Rakovník
24
pá 1. 3. 2024
HC Letci Letňany
-
HC Rakovník
7
:
5
4:1, 3:1, 0:3
HC Letci Letňany
24
pá 1. 3. 2024
7
:
5
4:1, 3:1, 0:3
HC Rakovník
24
pá 1. 3. 2024
HC Letci Letňany
-
HC Rakovník
7
:
5
4:1, 3:1, 0:3
HC Rakovník
31
so 24. 2. 2024
8
:
6
3:4, 2:2, 3:0
HC Letci Letňany
31
so 24. 2. 2024
HC Rakovník
-
HC Letci Letňany
8
:
6
3:4, 2:2, 3:0
HC Rakovník
31
so 24. 2. 2024
8
:
6
3:4, 2:2, 3:0
HC Letci Letňany
31
so 24. 2. 2024
HC Rakovník
-
HC Letci Letňany
8
:
6
3:4, 2:2, 3:0
HC Letci Letňany
30
ne 18. 2. 2024
6
:
4
3:3, 1:0, 2:1
HC Příbram
30
ne 18. 2. 2024
HC Letci Letňany
-
HC Příbram
6
:
4
3:3, 1:0, 2:1
HC Letci Letňany
30
ne 18. 2. 2024
6
:
4
3:3, 1:0, 2:1
HC Příbram
30
ne 18. 2. 2024
HC Letci Letňany
-
HC Příbram
6
:
4
3:3, 1:0, 2:1
HC Kobra Praha
29
so 17. 2. 2024
8
:
3
3:1, 3:0, 2:2
HC Letci Letňany
29
so 17. 2. 2024
HC Kobra Praha
-
HC Letci Letňany
8
:
3
3:1, 3:0, 2:2
HC Kobra Praha
29
so 17. 2. 2024
8
:
3
3:1, 3:0, 2:2
HC Letci Letňany
29
so 17. 2. 2024
HC Kobra Praha
-
HC Letci Letňany
8
:
3
3:1, 3:0, 2:2
HC Hvězda Praha
28
so 10. 2. 2024
10
:
2
3:0, 4:1, 3:1
HC Letci Letňany
28
so 10. 2. 2024
HC Hvězda Praha
-
HC Letci Letňany
10
:
2
3:0, 4:1, 3:1
HC Hvězda Praha
28
so 10. 2. 2024
10
:
2
3:0, 4:1, 3:1
HC Letci Letňany
28
so 10. 2. 2024
HC Hvězda Praha
-
HC Letci Letňany
10
:
2
3:0, 4:1, 3:1
HK LEV Slaný
26
so 20. 1. 2024
7
:
2
4:1, 2:0, 1:1
HC Letci Letňany
26
so 20. 1. 2024
HK LEV Slaný
-
HC Letci Letňany
7
:
2
4:1, 2:0, 1:1
HK LEV Slaný
26
so 20. 1. 2024
7
:
2
4:1, 2:0, 1:1
HC Letci Letňany
26
so 20. 1. 2024
HK LEV Slaný
-
HC Letci Letňany
7
:
2
4:1, 2:0, 1:1
HC Příbram
23
so 6. 1. 2024
2
:
5
1:2, 1:2, 0:1
HC Letci Letňany
23
so 6. 1. 2024
HC Příbram
-
HC Letci Letňany
2
:
5
1:2, 1:2, 0:1
HC Příbram
23
so 6. 1. 2024
2
:
5
1:2, 1:2, 0:1
HC Letci Letňany
23
so 6. 1. 2024
HC Příbram
-
HC Letci Letňany
2
:
5
1:2, 1:2, 0:1
HC Letci Letňany
22
ne 17. 12. 2023
2
:
8
0:0, 1:6, 1:2
HC Kobra Praha
22
ne 17. 12. 2023
HC Letci Letňany
-
HC Kobra Praha
2
:
8
0:0, 1:6, 1:2
HC Letci Letňany
22
ne 17. 12. 2023
2
:
8
0:0, 1:6, 1:2
HC Kobra Praha
22
ne 17. 12. 2023
HC Letci Letňany
-
HC Kobra Praha
2
:
8
0:0, 1:6, 1:2
HC Letci Letňany
21
so 16. 12. 2023
2
:
5
1:2, 1:0, 0:3
HC Hvězda Praha
21
so 16. 12. 2023
HC Letci Letňany
-
HC Hvězda Praha
2
:
5
1:2, 1:0, 0:3
HC Letci Letňany
21
so 16. 12. 2023
2
:
5
1:2, 1:0, 0:3
HC Hvězda Praha
21
so 16. 12. 2023
HC Letci Letňany
-
HC Hvězda Praha
2
:
5
1:2, 1:0, 0:3
Medvědi Beroun 1933
20
so 9. 12. 2023
4
:
10
0:5, 1:2, 3:3
HC Letci Letňany
20
so 9. 12. 2023
Medvědi Beroun 1933
-
HC Letci Letňany
4
:
10
0:5, 1:2, 3:3
Medvědi Beroun 1933
20
so 9. 12. 2023
4
:
10
0:5, 1:2, 3:3
HC Letci Letňany
20
so 9. 12. 2023
Medvědi Beroun 1933
-
HC Letci Letňany
4
:
10
0:5, 1:2, 3:3
HC Letci Letňany
19
ne 3. 12. 2023
3
:
5
1:2, 1:2, 1:1
HK LEV Slaný
19
ne 3. 12. 2023
HC Letci Letňany
-
HK LEV Slaný
3
:
5
1:2, 1:2, 1:1
HC Letci Letňany
19
ne 3. 12. 2023
3
:
5
1:2, 1:2, 1:1
HK LEV Slaný
19
ne 3. 12. 2023
HC Letci Letňany
-
HK LEV Slaný
3
:
5
1:2, 1:2, 1:1
HC Rakovník
17
ne 26. 11. 2023
2
:
14
0:4, 1:7, 1:3
HC Letci Letňany
17
ne 26. 11. 2023
HC Rakovník
-
HC Letci Letňany
2
:
14
0:4, 1:7, 1:3
HC Rakovník
17
ne 26. 11. 2023
2
:
14
0:4, 1:7, 1:3
HC Letci Letňany
17
ne 26. 11. 2023
HC Rakovník
-
HC Letci Letňany
2
:
14
0:4, 1:7, 1:3
HC Letci Letňany
16
pá 24. 11. 2023
11
:
3
p
4:1, 5:2, 2:0 – 0:0
HC Příbram
16
pá 24. 11. 2023
HC Letci Letňany
-
HC Příbram
11
:
3
p
4:1, 5:2, 2:0 – 0:0
HC Letci Letňany
16
pá 24. 11. 2023
11
:
3
p
4:1, 5:2, 2:0 – 0:0
HC Příbram
16
pá 24. 11. 2023
HC Letci Letňany
-
HC Příbram
11
:
3
p
4:1, 5:2, 2:0 – 0:0
HC Kobra Praha
15
so 18. 11. 2023
5
:
6
2:1, 0:5, 3:0
HC Letci Letňany
15
so 18. 11. 2023
HC Kobra Praha
-
HC Letci Letňany
5
:
6
2:1, 0:5, 3:0
HC Kobra Praha
15
so 18. 11. 2023
5
:
6
2:1, 0:5, 3:0
HC Letci Letňany
15
so 18. 11. 2023
HC Kobra Praha
-
HC Letci Letňany
5
:
6
2:1, 0:5, 3:0
HC Hvězda Praha
14
pá 17. 11. 2023
5
:
1
1:0, 3:0, 1:1
HC Letci Letňany
14
pá 17. 11. 2023
HC Hvězda Praha
-
HC Letci Letňany
5
:
1
1:0, 3:0, 1:1
HC Hvězda Praha
14
pá 17. 11. 2023
5
:
1
1:0, 3:0, 1:1
HC Letci Letňany
14
pá 17. 11. 2023
HC Hvězda Praha
-
HC Letci Letňany
5
:
1
1:0, 3:0, 1:1
HC Letci Letňany
13
ne 12. 11. 2023
6
:
4
1:2, 2:1, 3:1
Medvědi Beroun 1933
13
ne 12. 11. 2023
HC Letci Letňany
-
Medvědi Beroun 1933
6
:
4
1:2, 2:1, 3:1
HC Letci Letňany
13
ne 12. 11. 2023
6
:
4
1:2, 2:1, 3:1
Medvědi Beroun 1933
13
ne 12. 11. 2023
HC Letci Letňany
-
Medvědi Beroun 1933
6
:
4
1:2, 2:1, 3:1
HK LEV Slaný
12
so 11. 11. 2023
11
:
5
4:3, 2:0, 5:2
HC Letci Letňany
12
so 11. 11. 2023
HK LEV Slaný
-
HC Letci Letňany
11
:
5
4:3, 2:0, 5:2
HK LEV Slaný
12
so 11. 11. 2023
11
:
5
4:3, 2:0, 5:2
HC Letci Letňany
12
so 11. 11. 2023
HK LEV Slaný
-
HC Letci Letňany
11
:
5
4:3, 2:0, 5:2
HC Letci Letňany
10
so 4. 11. 2023
10
:
5
5:2, 2:2, 3:1
HC Rakovník
10
so 4. 11. 2023
HC Letci Letňany
-
HC Rakovník
10
:
5
5:2, 2:2, 3:1
HC Letci Letňany
10
so 4. 11. 2023
10
:
5
5:2, 2:2, 3:1
HC Rakovník
10
so 4. 11. 2023
HC Letci Letňany
-
HC Rakovník
10
:
5
5:2, 2:2, 3:1
HC Příbram
9
ne 29. 10. 2023
2
:
7
0:4, 1:2, 1:1
HC Letci Letňany
9
ne 29. 10. 2023
HC Příbram
-
HC Letci Letňany
2
:
7
0:4, 1:2, 1:1
HC Příbram
9
ne 29. 10. 2023
2
:
7
0:4, 1:2, 1:1
HC Letci Letňany
9
ne 29. 10. 2023
HC Příbram
-
HC Letci Letňany
2
:
7
0:4, 1:2, 1:1
HC Letci Letňany
8
so 28. 10. 2023
6
:
5
p
3:0, 1:4, 1:1 – 1:0
HC Kobra Praha
8
so 28. 10. 2023
HC Letci Letňany
-
HC Kobra Praha
6
:
5
p
3:0, 1:4, 1:1 – 1:0
HC Letci Letňany
8
so 28. 10. 2023
6
:
5
p
3:0, 1:4, 1:1 – 1:0
HC Kobra Praha
8
so 28. 10. 2023
HC Letci Letňany
-
HC Kobra Praha
6
:
5
p
3:0, 1:4, 1:1 – 1:0
HC Letci Letňany
2
čt 26. 10. 2023
8
:
5
2:1, 2:4, 4:0
HC Příbram
2
čt 26. 10. 2023
HC Letci Letňany
-
HC Příbram
8
:
5
2:1, 2:4, 4:0
HC Letci Letňany
2
čt 26. 10. 2023
8
:
5
2:1, 2:4, 4:0
HC Příbram
2
čt 26. 10. 2023
HC Letci Letňany
-
HC Příbram
8
:
5
2:1, 2:4, 4:0
HC Letci Letňany
7
so 21. 10. 2023
4
:
8
1:3, 1:3, 2:2
HC Hvězda Praha
7
so 21. 10. 2023
HC Letci Letňany
-
HC Hvězda Praha
4
:
8
1:3, 1:3, 2:2
HC Letci Letňany
7
so 21. 10. 2023
4
:
8
1:3, 1:3, 2:2
HC Hvězda Praha
7
so 21. 10. 2023
HC Letci Letňany
-
HC Hvězda Praha
4
:
8
1:3, 1:3, 2:2
Medvědi Beroun 1933
6
so 14. 10. 2023
2
:
6
0:1, 2:5, 0:0
HC Letci Letňany
6
so 14. 10. 2023
Medvědi Beroun 1933
-
HC Letci Letňany
2
:
6
0:1, 2:5, 0:0
Medvědi Beroun 1933
6
so 14. 10. 2023
2
:
6
0:1, 2:5, 0:0
HC Letci Letňany
6
so 14. 10. 2023
Medvědi Beroun 1933
-
HC Letci Letňany
2
:
6
0:1, 2:5, 0:0
HC Letci Letňany
5
ne 8. 10. 2023
7
:
6
3:2, 4:2, 0:2
HK LEV Slaný
5
ne 8. 10. 2023
HC Letci Letňany
-
HK LEV Slaný
7
:
6
3:2, 4:2, 0:2
HC Letci Letňany
5
ne 8. 10. 2023
7
:
6
3:2, 4:2, 0:2
HK LEV Slaný
5
ne 8. 10. 2023
HC Letci Letňany
-
HK LEV Slaný
7
:
6
3:2, 4:2, 0:2
HC Rakovník
3
so 30. 9. 2023
3
:
7
1:3, 0:1, 2:3
HC Letci Letňany
3
so 30. 9. 2023
HC Rakovník
-
HC Letci Letňany
3
:
7
1:3, 0:1, 2:3
HC Rakovník
3
so 30. 9. 2023
3
:
7
1:3, 0:1, 2:3
HC Letci Letňany
3
so 30. 9. 2023
HC Rakovník
-
HC Letci Letňany
3
:
7
1:3, 0:1, 2:3
HC Kobra Praha
1
so 23. 9. 2023
4
:
1
0:0, 3:1, 1:0
HC Letci Letňany
1
so 23. 9. 2023
HC Kobra Praha
-
HC Letci Letňany
4
:
1
0:0, 3:1, 1:0
HC Kobra Praha
1
so 23. 9. 2023
4
:
1
0:0, 3:1, 1:0
HC Letci Letňany
1
so 23. 9. 2023
HC Kobra Praha
-
HC Letci Letňany
4
:
1
0:0, 3:1, 1:0
Podcast hokej zblízka
Staň se letcem
Ice arena letňany
Rezervační systém
partneři klubu