Kondiční kouč se vrací do klece. Lístky už jsou v prodeji
       
 

Kondiční kouč se vrací do klece. Lístky už jsou v prodeji

31.07.2017 | (cze)

Během letních prázdnin připravuje na sezonu druholigové "A" mužstvo Letců, sám však brzy zahájí náročnou přípravu na svůj vlastní zápas. Kondiční trenér Michal Hamršmíd se totiž vrací tam, kde v roce 2007 získal titul mistra světa. V polovině října ho čeká comeback v MMA, v kleci bude zápasit po dlouhých pěti letech. Vidět v akci ho můžete i vy, vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketstream.

 
Kdy? 12. října od 19.30. Kde? V pražské Aréně Sparta Podvinný mlýn. 

Ten den tam organizace GCF uspořádá galavečer legen a známý "Háša" bude jeho součástí. Do klece se vrátí po pěti letech od svého posledního zápasu. Soupeřem mu bude Čech Petr Mai, kterého v minulosti dvakrát porazil.

"Já návrat neplánoval, ale přemluvil mě k němu můj syn. Chtěl svého tátu aspoň jednou v životě bojovat, tak mu chci tohle přání splnit," svěřil se Hamršmíd.

Ten od poloviny července intenzivně spolupracuje s letňanskými Letci, jejichž "A" týmu dělá přípravu na suchu. Několik let už je kondičním trenérem i hokejové reprezentace, má za sebou angažmá na pražské Spartě. Během léta individuálně trénuje také české hokejové hvězdy.

Z MMA ovšem nikdy nezmizel úplně. V posledních letech se věnoval pořádání galavečerů. "Ale tohle bude souboj veteránů, do normálního zápasu už bych po tak dlouhé pauze nemohl," připomíná.

Několik týdnů před soubojem plánuje odcestovat do Spojených států, kde se chce pečlivě připravit. Ostatně v zámořském American Top Teamu už v minulosti jako bojovník MMA působil.

Za jeho comeback opravdu může malý syn, kterému se 37letý Hamršmíd snaží o svém volném čase co nejvíce věnovat. "Jednou si projížděl Youtube a našel tam mé zápasy. Od té doby za mnou pořád chodil, že by mi chtěl fandit naživo." Když pak s nabídkou přišli organizátoři říjnového galavečeru, myšlenka byla na světě. 

A vy u ní za necelé dva a půl měsíce můžete být také. Lístky jsou stále k dostání od 590 Kč ZDE.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2021 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS