aktuality

Puky pomáhají
19. 4. 2024, 08:07

Letci skončili v soutěži společnosti Kaufland na krásném druhém místě. A převzali tak šek 50 tisíc korun na nákup mládežnického hokejového vybavení. Více na tomto odkaze.

1. třída
14. 4. 2024, 09:47

Prvňáci mají za sebou dvě velmi povedené akce. Na turnajích v Sokolově a Mělníku předvedli parádní výkony a hlavně si užili s hokejem spoustu zábavy. Více tady.

6. třída
8. 4. 2024, 10:23

Letňanští na turnaji ve Švédsku postoupili do vyřazovací fáze ze 2. místa, ve čtvrtfinále ale podlehli 4:5 norskému Hasle-Løren a skončili pátí.

4. třída
7. 4. 2024, 10:21

Letci na dvoudenním turnaji O pohár Primátora města Jihlavy získali stříbrné medaile.

7. třída
30. 3. 2024, 23:13

Sedmáci Letňan na mezinárodním turnaji ve švédském Stockholmu vybojovali bronzové medaile.

5. třída
30. 3. 2024, 23:06

Letci na plzeňském turnaji Indian Cup obsadili v konkurenci pěti klubů druhé místo.

2. třída
30. 3. 2024, 23:05

Druháčci na Velikonočním turnaji v Benátkách nad Jizerou získali pohár pro vítěze.

8. třída
30. 3. 2024, 23:01

Letci v bitvě s Východočech porazili 4:1 Pardubice a následně podlehli 4:6 Hradci Králové.

6. třída
30. 3. 2024, 23:00

Letňanští žáci šesté třídy porazili Tábor vysokým rozdílem 10:3.

A-tým
28. 3. 2024, 00:17

Velký boj a konec sezony. Letci podlehli Pirátům ve 3. utkání 3:4 po prodloužení, do semifinále postupuje soupeř.