Juniorka

Obránci

Cm
173
Kg
66
Nar.
2004
Hůl
L

Cm
173
Kg
66
Nar.
2004
Hůl
L

Martin Pospíšil

Cm
179
Kg
78
Nar.
2003
Hůl
L

Cm
179
Kg
78
Nar.
2003
Hůl
L

Petr Skyva

Cm
178
Kg
70
Nar.
2004
Hůl
L

Cm
178
Kg
70
Nar.
2004
Hůl
L

Adam Soukup

Cm
185
Kg
80
Nar.
2003
Hůl
L

Cm
185
Kg
80
Nar.
2003
Hůl
L

Adam Šnajberk

Útočníci

Cm
177
Kg
64
Nar.
2004
Hůl
L

Cm
177
Kg
64
Nar.
2004
Hůl
L

Filip Blažek

Cm
174
Kg
61
Nar.
2003
Hůl
L

Cm
174
Kg
61
Nar.
2003
Hůl
L

Jakub Jošt

Cm
180
Kg
68
Nar.
2004
Hůl
L

Cm
180
Kg
68
Nar.
2004
Hůl
L

Petr Kalista

Cm
169
Kg
58
Nar.
2004
Hůl
L

Cm
169
Kg
58
Nar.
2004
Hůl
L

Petr Kužel

Cm
174
Kg
69
Nar.
2004
Hůl
L

Cm
174
Kg
69
Nar.
2004
Hůl
L

Erik Šturma

Cm
182
Kg
76
Nar.
2002
Hůl
L

Cm
182
Kg
76
Nar.
2002
Hůl
L

Michal Vlačiha

Cm
186
Kg
80
Nar.
2002
Hůl
L

Cm
186
Kg
80
Nar.
2002
Hůl
L

Filip Zrcek

Polař

Nar.
2004

Nar.
2004

Nikolas Baláž

Nar.
2003
Hůl
L

Nar.
2003
Hůl
L

Yury Baranov

Čazim Čazimi

Nar.
2003
Hůl
L

Nar.
2003
Hůl
L

Aleksei Dobrov

Tomáš Fencl

Jan Rosenbaum

Nar.
2002
Hůl
L

Nar.
2002
Hůl
L

Jan Urych

HC Letci Letňany

10

so 26. 3. 2022
7
:
0
3:0, 2:0, 2:0

Medvědi Beroun 1933

10

so 26. 3. 2022

HC Letci Letňany

-

Medvědi Beroun 1933

7
:
0
3:0, 2:0, 2:0

SK Černošice

9

ne 20. 3. 2022
4
:
2
2:1, 0:1, 2:0

HC Letci Letňany

9

ne 20. 3. 2022

SK Černošice

-

HC Letci Letňany

4
:
2
2:1, 0:1, 2:0

HC Rytíři TJ Spartak Vlašim

8.

pá 11. 3. 2022
5
:
4
2:0, 3:2, 0:2

HC Letci Letňany

8.

pá 11. 3. 2022

HC Rytíři TJ Spartak Vlašim

-

HC Letci Letňany

5
:
4
2:0, 3:2, 0:2

HK LEV Slaný

6.

ne 27. 2. 2022
3
:
6
1:3, 1:1, 1:2

HC Letci Letňany

6.

ne 27. 2. 2022

HK LEV Slaný

-

HC Letci Letňany

3
:
6
1:3, 1:1, 1:2

Medvědi Beroun 1933

5.

ne 20. 2. 2022
0
:
6
0:2, 0:2, 0:2

HC Letci Letňany

5.

ne 20. 2. 2022

Medvědi Beroun 1933

-

HC Letci Letňany

0
:
6
0:2, 0:2, 0:2

HC Letci Letňany

4.

pá 18. 2. 2022
3
:
2
0:0, 1:1, 2:1

SK Černošice

4.

pá 18. 2. 2022

HC Letci Letňany

-

SK Černošice

3
:
2
0:0, 1:1, 2:1

HC Letci Letňany

3.

ne 13. 2. 2022
7
:
6
2:0, 2:3, 3:3

HC Rytíři TJ Spartak Vlašim

3.

ne 13. 2. 2022

HC Letci Letňany

-

HC Rytíři TJ Spartak Vlašim

7
:
6
2:0, 2:3, 3:3

HC Smíchov 1913

7.

so 12. 2. 2022
1
:
6
0:2, 0:1, 1:3

HC Letci Letňany

7.

so 12. 2. 2022

HC Smíchov 1913

-

HC Letci Letňany

1
:
6
0:2, 0:1, 1:3

HC Letci Letňany

1.

st 9. 2. 2022
4
:
6
3:1, 0:4, 1:1

HK LEV Slaný

1.

st 9. 2. 2022

HC Letci Letňany

-

HK LEV Slaný

4
:
6
3:1, 0:4, 1:1

HC Letci Letňany

2

ne 6. 2. 2022
5
:
1
2:0, 1:0, 2:1

HC Smíchov 1913

2

ne 6. 2. 2022

HC Letci Letňany

-

HC Smíchov 1913

5
:
1
2:0, 1:0, 2:1

HC Letci Letňany

26.

ne 16. 1. 2022
:
zru.

Stadion Nový Bydžov

26.

ne 16. 1. 2022

HC Letci Letňany

-

Stadion Nový Bydžov

:
zru.

HC Poděbrady

25.

pá 14. 1. 2022
:
zru.

HC Letci Letňany

25.

pá 14. 1. 2022

HC Poděbrady

-

HC Letci Letňany

:
zru.

HC Letci Letňany

24.

ne 9. 1. 2022
6
:
5
0:2, 5:1, 1:2

SC Kolín

24.

ne 9. 1. 2022

HC Letci Letňany

-

SC Kolín

6
:
5
0:2, 5:1, 1:2

SK Sršni Kutná Hora

23.

pá 7. 1. 2022
1
:
6
0:4, 1:0, 0:2

HC Letci Letňany

23.

pá 7. 1. 2022

SK Sršni Kutná Hora

-

HC Letci Letňany

1
:
6
0:4, 1:0, 0:2

HC Benátky nad Jizerou B

22.

ne 19. 12. 2021
1
:
3
0:0, 1:1, 0:2

HC Letci Letňany

22.

ne 19. 12. 2021

HC Benátky nad Jizerou B

-

HC Letci Letňany

1
:
3
0:0, 1:1, 0:2

Stadion Nový Bydžov

21.

pá 17. 12. 2021
1
:
6
0:2, 0:1, 1:3

HC Letci Letňany

21.

pá 17. 12. 2021

Stadion Nový Bydžov

-

HC Letci Letňany

1
:
6
0:2, 0:1, 1:3

HC Letci Letňany

20.

ne 12. 12. 2021
0
:
1
0:0, 0:0, 0:1

HC Poděbrady

20.

ne 12. 12. 2021

HC Letci Letňany

-

HC Poděbrady

0
:
1
0:0, 0:0, 0:1

SC Kolín

19.

ne 5. 12. 2021
5
:
2
0:0, 2:1, 3:1

HC Letci Letňany

19.

ne 5. 12. 2021

SC Kolín

-

HC Letci Letňany

5
:
2
0:0, 2:1, 3:1

HC Letci Letňany

18.

pá 3. 12. 2021
6
:
2
3:1, 2:0, 1:1

SK Sršni Kutná Hora

18.

pá 3. 12. 2021

HC Letci Letňany

-

SK Sršni Kutná Hora

6
:
2
3:1, 2:0, 1:1

HC Letci Letňany

17.

ne 28. 11. 2021
1
:
3
0:0, 1:0, 0:3

HC Benátky nad Jizerou B

17.

ne 28. 11. 2021

HC Letci Letňany

-

HC Benátky nad Jizerou B

1
:
3
0:0, 1:0, 0:3

HC Česká Lípa

14.

ne 14. 11. 2021
5
:
10
2:3, 0:5, 3:2

HC Letci Letňany

14.

ne 14. 11. 2021

HC Česká Lípa

-

HC Letci Letňany

5
:
10
2:3, 0:5, 3:2

HC Letci Letňany

13.

ne 7. 11. 2021
6
:
3
1:1, 1:2, 4:0

HC Frýdlant

13.

ne 7. 11. 2021

HC Letci Letňany

-

HC Frýdlant

6
:
3
1:1, 1:2, 4:0

TJ HC Jablonec nad Nisou

12.

pá 5. 11. 2021
5
:
1
2:1, 2:0, 1:0

HC Letci Letňany

12.

pá 5. 11. 2021

TJ HC Jablonec nad Nisou

-

HC Letci Letňany

5
:
1
2:1, 2:0, 1:0

HC Letci Letňany

10.

ne 24. 10. 2021
16
:
0
8:0, 4:0, 4:0

Stadion Nový Bydžov

10.

ne 24. 10. 2021

HC Letci Letňany

-

Stadion Nový Bydžov

16
:
0
8:0, 4:0, 4:0

HC Poděbrady

9.

pá 22. 10. 2021
2
:
4
1:2, 0:1, 1:1

HC Letci Letňany

9.

pá 22. 10. 2021

HC Poděbrady

-

HC Letci Letňany

2
:
4
1:2, 0:1, 1:1

HC Letci Letňany

8.

ne 17. 10. 2021
3
:
6
0:2, 2:2, 1:2

SC Kolín

8.

ne 17. 10. 2021

HC Letci Letňany

-

SC Kolín

3
:
6
0:2, 2:2, 1:2

SK Sršni Kutná Hora

7.

ne 10. 10. 2021
3
:
4sn
2:1, 1:1, 0:1, 0:1, 0:0

HC Letci Letňany

7.

ne 10. 10. 2021

SK Sršni Kutná Hora

-

HC Letci Letňany

3
:
4sn
2:1, 1:1, 0:1, 0:1, 0:0

HC Benátky nad Jizerou B

6.

pá 8. 10. 2021
3
:
1
2:0, 0:1, 1:0

HC Letci Letňany

6.

pá 8. 10. 2021

HC Benátky nad Jizerou B

-

HC Letci Letňany

3
:
1
2:0, 0:1, 1:0

Stadion Nový Bydžov

5.

ne 3. 10. 2021
3
:
14
1:4, 1:6, 1:4

HC Letci Letňany

5.

ne 3. 10. 2021

Stadion Nový Bydžov

-

HC Letci Letňany

3
:
14
1:4, 1:6, 1:4

HC Letci Letňany

4.

ne 26. 9. 2021
1
:
0
1:0, 0:0, 0:0

HC Poděbrady

4.

ne 26. 9. 2021

HC Letci Letňany

-

HC Poděbrady

1
:
0
1:0, 0:0, 0:0

SC Kolín

3.

pá 24. 9. 2021
3
:
0
2:0, 0:0, 1:0

HC Letci Letňany

3.

pá 24. 9. 2021

SC Kolín

-

HC Letci Letňany

3
:
0
2:0, 0:0, 1:0

HC Letci Letňany

2.

ne 19. 9. 2021
8
:
4
5:1, 2:2, 1:1

SK Sršni Kutná Hora

2.

ne 19. 9. 2021

HC Letci Letňany

-

SK Sršni Kutná Hora

8
:
4
5:1, 2:2, 1:1

HC Letci Letňany

1.

pá 17. 9. 2021
0
:
6
0:3, 0:2, 0:1

HC Benátky nad Jizerou B

1.

pá 17. 9. 2021

HC Letci Letňany

-

HC Benátky nad Jizerou B

0
:
6
0:3, 0:2, 0:1

HC Letci Letňany

Příp.

so 11. 9. 2021
1
:
2
1:0, 0:0, 0:2

SK Černošice

Příp.

so 11. 9. 2021

HC Letci Letňany

-

SK Černošice

1
:
2
1:0, 0:0, 0:2

SK Černošice

Příp.

ne 5. 9. 2021
2
:
1
0:1, 1:0, 1:0

HC Letci Letňany

Příp.

ne 5. 9. 2021

SK Černošice

-

HC Letci Letňany

2
:
1
0:1, 1:0, 1:0

HC Letci Letňany

Příp.

pá 27. 8. 2021
2
:
5
2:1, 0:2, 0:2

HC Slavoj Velké Popovice

Příp.

pá 27. 8. 2021

HC Letci Letňany

-

HC Slavoj Velké Popovice

2
:
5
2:1, 0:2, 0:2

HC Letci Letňany

Příp.

út 24. 8. 2021
8
:
2
3:0, 3:1, 2:1

HC Poděbrady

Příp.

út 24. 8. 2021

HC Letci Letňany

-

HC Poděbrady

8
:
2
3:0, 3:1, 2:1

HC Letci Letňany

Příp.

st 18. 8. 2021
3
:
4sn
0:1, 3:0, 0:2 – 0:1

HC Benátky nad Jizerou

Příp.

st 18. 8. 2021

HC Letci Letňany

-

HC Benátky nad Jizerou

3
:
4sn
0:1, 3:0, 0:2 – 0:1

HC Benátky nad Jizerou

Příp.

st 11. 8. 2021
4
:
1
2:0, 2:0, 0:1

HC Letci Letňany

Příp.

st 11. 8. 2021

HC Benátky nad Jizerou

-

HC Letci Letňany

4
:
1
2:0, 2:0, 0:1

Celková tabulka - Regionální liga juniorů 2021/22 sk. 7-8

P.
Družstvo
Z
V
VP
PP
P
VB : IB
+/-
Body
1.
SC Kolín
25
21
1
1
2
127:44
+83
66
2.
HC Benátky n.J.
25
21
0
0
4
127:50
+77
63
3.
Bílí Tygři Liberec B
20
15
1
2
2
127:61
+66
49
4.
TJ HC Jablonec n/N.
21
14
2
0
5
127:91
+36
46
5.
HC Letci Letňany
22
13
1
0
8
102:63
+39
41
6.
HC Poděbrady
24
11
1
1
11
124:100
+24
36
7.
HC TS Varnsdorf
22
10
0
0
12
81:106
-25
30
8.
HC Česká Lípa
22
7
0
1
14
108:127
-19
22
9.
Stadion Nový Bydžov
24
4
0
0
20
59:127
-68
12
10.
HC Frýdlant
22
3
0
0
19
57:127
-70
9
11.
SK Sršni Kutná Hora
25
1
0
1
23
39:127
-88
4

Vysvětlivky

# - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
Zač - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil od začátku
Min - počet odchytaných minut
Stř - počet střel vyslaných na brankáře
Ink - počet inkasovaných gólů
Zás - počet zásahů
Prů - průměr gólů na zápas ( = inkasované góly / minuty/60 )
Úsp - úspěšnost zásahů ( = zásahy / střely )
SO - shut-outy, vychytané nuly
A - asistence
TM - trestné minuty

Podcast hokej zblízka