1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 23. Lokajíček (Hozák, Arnošt), 60. Vacín (Půlpán, Řepík) – 42. Mical, 52. Havlůj (Písařík), 58. Procházka. Vyloučení: 3:6. Vyšší tresty 1:0. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Zeliska – Maňák, Teršíp. Diváci: 210.

Kopřiva – Zedek, Kolářík, Lokajíček, Hanuš, Šána, Fiala – Řepík, Hrala, Kropáček – Poul, T. Pejchal, Hlaváč – Půlpán, Vacín, Arnošt – Kastner (C), K. Pejchal, Hasil – Wojnar, Hozák

Hosnedl – Havlůj (C), Urbánek, M. Havlík, D. Havlík, Nedrda (A), Hoffmann – Stříbrný, Mical, Šimeček – Kýhos (A), Böhm, Bakrlík – Dohnal, Písařík, Procházka – Drašar

V šestnáctém kole II. ligy přijeli do hangáru hokejisté z Mostu. Tým, jenž se v tabulce nachází na třetím místě, měl Letcům co vracet, z obou dosavadních soubojů totiž Lvi nezískali ani bod. Na začátku utkání se lépe dařilo Letňanům, pak ale přišel obrat. O vítězi zápasu rozhodla třetí třetina, hosté si nakonec z Prahy odvezli všechny body. Sponzorem zápasu byla společnost KENVI CZ s. r. o.

V prvním dějství branka nepadla. Velkou šanci na změnu skóre měl sice zkušený Jan Hlaváč, trestné střílení v 16. minutě však neproměnil. Ani hostům se nepodařilo překonat gólmana Miroslava Kopřivu a do kabin tak oba týmy odcházely za stavu 0:0.

Prostřední část přinesla premiérovou branku duelu už v úvodu. Ve 23. minutě využil Martin Lokajíček přesilovku a Letci šli do vedení. To navíc dokázali udržet až do druhé pauzy, do závěrečného dějství tak vstupovali ve výhodě.

Závěrečná dvacetiminutovka ovšem vyšla lépe severočeským Lvům. Prosadili se hned třikrát zásluhou Dominika Havlíka, Aleše Havlůje a Jakuba Procházky. V poslední vteřině se sice povedlo Lukáši Vacínovi snížit na 2:3, na vyrovnání už ale nezbyl čas. Letňany poprvé v sezoně nestačily na Most a premiérově během ročníku zároveň prohrály dva zápasy za sebou.

Na fanoušky v hangáru kromě dramatické podívané čekala i soutěž, jejímž cílem bylo trefit se co nejblíž do středu hřiště. Skoro jako curling, jen s pukem. Majitelé dvou vylosovaných vstupenek se tak chopili hokejek a doufali, že se jimi vržený kotouč zastaví na správném místě. Vítěz si pak za odměnu odnesl nejen diplom, ale také dárkový box obsahující mimo jiné hodinky, pero a sluneční brýle.