1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky:16. Urban (Novák), 30. Šťastný (Urban), 30. Novák (Šťastný), 46. Šťastný (Urban), 56. Dráb (Urban, Šťastný) – 17. Labuzík (D. Němeček), 42. Jobánek (Korčák), 47. Niko (Mrňa) . Vyloučení: 6:8. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3.

Ondrík – Šteiner, Stejskal, Duda, Holý, Dráb, Pelant, Houška, Šťastný (C), Bříška, Vlček, Urban, Novák, Tichý, Petrák, Kvasnička, Matuška, Janča

Nečas – Chalupa, Fiala, Niko, D. Němeček, Drtina, Hamšík, Uhlík, Sklenář, Mrňa, Korčák, Labuzík, Pšenička, Jobánek, Mácha, Theimer, Guryevskyi, Hájek, Ducháč

V závěrečném přípravném utkání před sobotním startem druholigové sezóny změřili Letci opět síly s rivaly z pražské Kobry. Svěřenci Jaroslava Nedvěda se na první soutěžní klání nového ročníku chtěli naladit vítězstvím, ovšem to se nepovedlo. Letňanský soubor totiž ve druhé třetině nezvládl udržet střelecké tempo soupeře a po marné naháněné v závěrečném dějství prohrál 3:5.

Pět branek v letňanské síti – to asi není ta nejideálnější tečka za herní přípravou. Hodně mrzutý je určitě také fakt, že Letci inkasovali ze všech herních situací, tedy v oslabení, hře pět na pět i vlastní početní výhodě. Pravda, tu samou přesilovku zásluhou Tomáše Labuzíka také využili.

Právě po Labuzíkově vyloučení v prostřední části však Kobra zavelela ke klíčovému útoku. Dva slepené góly jí přinesly náskok, který už Letci nedokázali smazat.

Velmi pozitivní zprávou pro Letňany přinesly alespoň dvě branky nových tváří. Prosadili se Jonáš Jobánek a obránce Ján Niko, jehož trefa na 3:4 dala Nedvědově družině jakousi naději. Ta však vyhasla čtyři minuty před koncem, kdy Kobra zlomila odpor Letců gólem na konečných 5:3.

Ovšem co se stane v přípravě, v ní také zůstane. Už v sobotu rozehrají Letci proti Chomutovu nový ročník 2. ligy, ve kterém budou chtít navázat na velké úspěchy z let minulých. V hangáru padne úvodní vhazovaní v 17 hodin.