1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 6. Theimer (Sklenář, Korčák), 11. Mrňa (Sklenář, D. Němeček), 22. Kolářík (Labuzík, Kysela), 24. Poppel (Arnošt, Pšenička), 26. Fiala (Mácha, Uhlík), 27. Poppel (Arnošt), 35. Sklenář (Korčák, Theimer), 42. Labuzík (Fiala, Pšenička), 59. Uhlík (Fiala, Jobánek) – 12. Petrák (Nagy). Rozhodčí: Zeliska – Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 4:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 228. Střely na branku: 2:0, 2:1, 9:1. Průběh utkání: .

Nečas – L. Chalupa (A), D. Němeček, Kolářík, Hamšík, Gurjevskij, Drtina, Fiala – Labuzík, Poppel, Theimer, Arnošt (C), Kysela, Uhlík, Mácha, D. Straka, Jobánek, Mrňa, Korčák, Sklenář (A), Pšenička

Ondrík (27. Simon) – Dudáček, J. Stejskal, Holý, Šteiner (A), Pelant, T. Duda, Dráb – Šťastný (C), Vlček, S. Tichý, Janča, M. Kvasnička, Petrák, Nagy, Houška, Havrda. Matuška

A-tým Jaroslava Nedvěda má za sebou asi nejpovedenější utkání právě probíhající sezony. V pražském derby Letci přivítali v hangáru Kobru, se kterou neměli žádné slitování. Přestože po úvodní periodě dělila oba týmy jediná branka, pětice gólů do sítě hostů v prostřední části naprosto změnila ráz utkání. Letňanští nakonec po závěrečné siréně mohli slavit tři body za jasnou výhru 9:1.

Letci přitom měli o motivaci postaráno. V přípravě se totiž střetli s Kobrou dokonce třikrát a hned dvakrát odcházeli jako poražení.

Podle hesla „co se stane v přípravě, zůstane v přípravě“ vlétli Letňanští na svého soupeře ve velkém stylu a brzy se dostali do dvoubrankového vedení. A to i díky dvěma gólovým přihrávkám Jakuba Sklenáře.

Brzké snížení Kobru vrátilo do zápasu jen na okamžik. Ve druhé třetině totiž přišla dokonalá letňanská bouře, která obsahovala pět branek v rozmezí třinácti minut. A opět u toho nescházel Sklenář, tentokrát už jako střelec.

Vítězstvím 9:1 se Letci naladili na svého dalšího soupeře, tím budou již ve středu hokejisté Vrchlabí.