1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Sestavy a další statistiky

Branky a nahrávky: 6. Pšenička (Labuzík), 46. Poppel (Mrňa, Drtina) – 33. Smola (Kaltenböck). Rozhodčí: Maťašovský – Goltsch, Herles. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 190.

Nečas (J. Němeček) – D. Němeček, L. Chalupa (A), Fiala, Kolářík, Niko, Drtina, Hamšík, Háva – Theimer, Sklenář, Korčák – Š. Turek, Arnošt (C), Mrňa – Poppel, Pšenička, Labuzík – Kysela, Mácha, Uhlík. Trenér: Jaroslav Nedvěd.

HC Děčín

M. Petrásek (Lavinger) – Vl. Brož (A), Bartoň, Jebavý, Zedek, A. Starý, Kaltenböck, Loukota – D. Tůma (A), Nezbeda, Faigl (C) – O. Sýkora, Jursa, Parshakov – Smola, D. Černý, Macek – Chovanec. Trenér: David Švagrovský.

Nabruslil před branku a sklepl kotouč nahozený od levého mantinelu Pavel Mrňou. Gól Petra Poppela byl ve 46. minutě rozhodujícím momentem celého utkání. Letňanské áčko díky něm porazilo Děčín těsně 2:1 a v tabulce se před svého středečního soupeře posunulo na čtvrté místo. V Západní konferenci II. ligy mají Letci po deseti zápasech 20 bodů.

Ve středu se do vedení dostali už v šesté minutě, kdy se po individuální akci prosadil Tomáš Pšenička. Hosté ale ve 33. minutě kontrovali vyrovnávací brankou a dramatický průběh utkání mohl rozhodnout jediný okamžik. To se taky stalo - výše zmíněnou akcí.

Parta Jaroslava Nedvěda si tak připsala šestou výhru z posledních sedmi utkání.