1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 4. Vlček (Šťastný), 54. Šteiner (Bříška, Vlček), 57. Šťastný, 59. Do. Novák – 25. Mrňa (Arnošt, Š. Turek), 26. Mácha (Uhlík, Niko). Rozhodčí: Červenka – Baxa, Jurak. Diváci: 175.

Ondrík (J. Simon) – J. Stejskal, Šteiner (A), Holý, Pelant, Horáček, T. Duda, Dráb – Vlček, S. Tichý, Míšek – Janča, M. Kvasnička, Bříška – Nagy, Šťastný, Houška – Do. Novák, T. Urban I, Petrák. Trenér: Miloslav Šeba.

J. Němeček (Nečas) – Kolářík, Z. Fiala, Niko, D. Němeček, Drtina, Gurjevskij, Hamšík, Háva – Mrňa, Arnošt (C), Š. Turek – Korčák, Sklenář (A), Poppel – Uhlík, Mácha, Ducháč – Jobánek, Labuzík, Poul. Trenér: Jaroslav Nedvěd.

Třetí prohru z posledních pěti zápasů zapsalo letňanské áčko v sobotu večer na ledě Kobry. Duel s pražským rivalem přitom měli hosté dobře rozehraný, v 54. minutě ještě vedli 2:1, nakonec ale padli 2:4.

„Celý zápas jsme byli lepší, ale bohužel neumíme využít svoji převahu v góly. Těžko říct, čím to je, zda kluci nejsou dostatečně hladoví,“ začal hodnocení nepovedeného souboje kouč Letců Jaroslav Nedvěd.

Jeho svěřenci prohráli první třetinu 0:1, v té druhé dokázali během jedné minuty duel otočit ve svůj prospěch, jenže dorazit rivala, kterému doma uštědřili debakl 9:1 nedokázali. „Když vyhrajete na střely 58:18 a prohrajete zápas, je jasné, kde je chyba. Možná nám chybí snajpr, gólový zabiják,“ pokračoval bývalý špičkový obránce.

Ten si moc dobře uvědomuje, že sezona je dlouhá a na polevení není prostor. Letci touží po play-off a především po co nejlepší pozici. Momentálně jsou dva body za čtvrtým Děčínem, který má o zápas více. Je třeba se dívat také ale pod sebe, zvláště, když z posledních pěti duelu šlo o třetí prohru.

„Začaly nám odvety, prohráli jsme opět s Chomutovem a Příbramí, což jsou týmy nad námi. Rozdíl je nyní v tom, že jsme nestačili také na Kobru. Musíme zase začít všichni makat a další zápasy zvládnout lépe,“ dodal Nedvěd.

Jeho slova mohou Letci potvrdit už ve středu od 18:00, kdy v hangáru hostí Vrchlabí. To na jeho ledě porazili v polovině října 4:3.