HC Letci Letňany

Přípravná utkání 2023/24, přát.

14. 9. 2023, 17:15
:

HC Příbram

Přípravná utkání 2023/24, přát.

14. 9. 2023, 17:15

:

Sestavy a další statistiky

Branky: Poppel 2.

HC Letci Letňany

Nečas - Němeček D., Niko, Chalupa, Fiala, Drtina, Hamšík, Guryevskyi, Ducháč - Uhlík, Sklenář, Mrňa - Poppel, Korčák, Pšenička - Jobánek, Hájek, Poul - Vacín, Mácha, Theimer - Labuzík

HC Příbram

Šorf – Krejčí, Saňa, Zdeněk, Jelínek, Patzelt, Rajgl, Havelka – Kolda, Svoboda, Pětník, Mařík, Pinkas, Chlouba, Bednařík, Bečvář, Havlín

Byl to boj. Letce čekal ve čtvrtečním podvečeru poslední zápas před ostrým startem II. ligy, vyzvali Příbram. Střetnutí jako kdyby napovědělo, co přijde za týden o víkendu. Hosté odstartovali duel úspěšněji, snahu přetavili dokonce v třígólové vedení. Letňany se ale dostaly zpátky do bitvy a góly Petra Poppela a Tomáše Pšeničky sahaly po comebacku. Ten se nakonec nekonal, letka padla 2:3.

Vypukne to už v sobotu 23. září od 17:00. Do hangáru přijedou v rámci prvního kola II. ligy chomutovští Piráti, semifinalisté loňských bojů v play-off. Týden a dva dny před začátkem nového ročníku A-tým uzavřel zápasovou část přípravy proti dalšímu z nadcházejících soupeřů – Příbrami.

Stejnému sokovi minulý čtvrtek áčko podlehlo po samostatných nájezdech, vyrovnaná bitva byla k vidění i tentokrát. Lépe ji načali hosté, kteří se během úvodního dějství dostali do dvoubrankového vedení. A v prostřední části ho navíc další trefou umocnili.

Pak se ale Letci nadechli.

Trefami Tomáše Pšeničky a Petra Poppela v závěrečném dějství sahali po comebacku, na finální vyrovnávací tečku už ovšem nezbyl čas. Letňany prohrály v generálce 2:3.