1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 24. Šteiner (Houška) – 12. Theimer, 17. Turek (Korčák), 28. Turek (Poppel), 30. Korčák (Poppel, Niko).

Pittr – Pelant, Šteiner, Duda, Dráb, Mulač, Houška, Matuška, Petržílka, Vlček, Petrák, Novák, Holaník, Janča, Míšek, Procházka, Čermák, Svoboda

Němeček – Háva, Niko, Drtina, Fiala, Guryevsky, Ducháč, Dudáček, Kolářík, Nagy, Jobánek, Poul, Fibingr, Hájek, Theimer, Vágner, Mácha, Poppel, Švec, Korčák, Turek

Byla to jeho soutěžní premiéra za Letce. A rovnou vítězná! Gólman Josef Němeček výrazně pomohl áčku k úvodní výhře přípravy na ledě Kobry a městského rivala letka přetlačila 4:1. „Bylo to super utkání, takový dravý hokej. Chytalo se mi výborně, kluci mi opravdu dost pomáhali," říká s úsměvem 21letá brankářská opora. A už vyhlíží další utkání.

Nová letňanská brankářská akvizice měla první vážnější práci už v sedmé minutě, pak už dominovali Letci. V první třetině se trefili Oto Theimer a Štěpán Turek, stejný hráč pak přidal další branku ve vlastním oslabení.

„Myslím, že na první přípravák jsme předvedli solidní výkon. Bylo to odmakané od začátku až do konce," hodnotil výkon Němeček. Když v polovině zápasu využil přesilovku ranou z pravého kruhu Matěj Korčák, bylo jasné, že Letci směřují za výhrou.

„Rozhodly proměněné šance,“ uvědomoval si maskovaný muž. Na čem zapracovat? „Pořád jsme na začátku, takže musíme makat úplně na všem," zdůrazňoval dál. O nulu Něměčeka připravila branka Šteinera z 24. minuty, Letňany i přesto dokráčely k jasnému vítězství 4:1.

Příště už se letka představí poprvé v hangáru. Na domácím ledě vyzve v atraktivním duelu Salzburg hrající Alpskou hokejovou ligu, začíná se ve středu 23. srpna od 17:30.