1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 2. Kropáček (Hrala, Pejchal), 28. Kastner (Arnošt, Kellerstein) – 34. Kolda (Šteiner, Zídek), 45. Martínek (Šteiner), 46. Petrák (Míšek). Rozhodčí: Zeliska – Kettner, Brož. Vyloučení: 4:1. Využití: 1:2. Bez oslabení. Diváci: 185.

Brázdil – Guryevsky, Chalupa, Lytvynov, Kolářík, Kynčl, Fiala – Wojnar, Hrala, Turek, Kastner, Kropáček, Labuzík, Kellerstein, Pejchal, Uhlík, Hozák, Poul, Arnošt, Švec

Sochůrek – Stejskal, Holý, Duda, Šteiner, Straka, Svac – Petrák, Jedlička, Kolda, Nápravník, Míšek, Martínek, Zídek, Ksandr, Šťastný, Novák, Janča

Těžká porážka. Letci v pražském derby neuspěli, na Kobru nestačili těsně 2:3. Letka se postupně na domácím ledě dostala po brankách Vojtěcha Kropáčka a Lukáše Kastnera do dvoubrankového vedení, soupeř ale ještě během prostředního dějství snížil a zkraje třetí třetiny bitvu otočil. Vzhledem k prohře Příbrami na ledě Benátek nad Jizerou se na tabulkovém postavení nic nemění, Letňany dál zůstávají první.

„Myslím, že rozhodly naše neproměněné šance a ty dva slepené góly... Bohužel jsme pak už utkání nedokázali otočit v náš prospěch," hodnotil Adam Kellerstein. Na mysli měl dvě inkasované branky ve 45. a 46. minutě, kterými Kobra zvrátila osud duelu.

Hosté se zároveň dvakrát prosadili z přesilových her, Letci vyfasovali celkem čtyři tresty. „Přesilovek měl soupeř hodně, právě to rozhoduje zápasy. Určitě zapracujeme na menším počtu vyloučení," pokračoval 27letý útočník. Po prohře se nic na čele tabulky nemění, Příbram podlehla Benátkám nad Jizerou, Letňany mají i nadále na prvním místě šestibodový náskok.

„Vezmeme si ponaučení a jdeme dál," uzavřel Kellerstein. Další šanci na bodový zisk budou mít Letci už příští středu, hostí v hangáru Ústí nad Labem (18:00).