1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 3. Hnik (Netušil), 7. Netušil (Hnik), 22. Nezbeda (Junek, Krsek), 48. Parshakov (Krsek), 61. Junek (Nezbeda) – 9. Kolařík (Arnošt), 12. Kellerstein (Hrala), 26. Kellerstein (Hrala), 26. Hozák (Arnošt). Vyloučení: 2:5. Vyšší tresty: 0:0. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Zavřel – Žídek, Hlinka. Diváci: 238.

Nová Paka

Vacek - Junek, Suvorov, Leder, Jonáš, Serov, Malík, Hroudný, Filip, Šípek - Klíma, Hnik, Janoušek, - Nezbeda, Kerekanič, Parshakov - Petrov, Netušil, Krsek - Foerster, Ivashchenko

Kopřiva - Fiala, Kučera, Lokajíček, Zedek, Pika, Kolařík, Houška - Pejchal, Hozák, Arnošt - Wojnar, Řepík, Hlaváč - Vacín, Hrala, Kellerstein - Kastner, Poul, Turek, Hasil

Duel s Novou Pakou měl pro A-tým nepříznivý konec. I přes dorovnání ztráty ze začátku prvního dějství se Letcům nepodařilo osud zápasu zvrátit na svou stranu. O výsledku utkání rozhodovalo až prodloužení, v němž byli šťastější domácí. Letňany poprvé v druhé lize padly, ale i tak přidávají do tabulky bod.

Do duelu, který byl odvetou po dvou vzájemných soubojích z přípravy, Letci nevstoupili pravou nohou. ‚‚Zápas jsme začali trochu ležérně,‘‘ ohlížel se za startem Jaroslav Nedvěd. ‚‚Z této ‚pohody‘ jsme se za celých 60 minut bohužel nedokázali dostat.‘‘

Letňanští se podle hlavního kouče také dopouštěli hrubých chyb, které Nová Paka trestala. ‚‚Po našich zaváháních – zejména v rozehrávce – jsme soupeři nabídli opravdu velké množství dobrých střeleckých pozic. Inkasovali jsme laciné góly...‘‘

A-tým se přesto ve druhé třetině dostal do vedení po slepených brankách Adama Kellersteina a Jiřího Hozáka z 26. minuty. Ani to nakonec nestačilo. ‚‚Nemáme natolik zkušené mužstvo, abychom mohli hrát stylem, že zápas budeme kontrolovat s menším nasazením,‘‘ vysvětloval Nedvěd s jasným upozorněním. Tým musí příště navázat na hru ze začátku soutěže a vrátit se tak zpět na startovací ranvej. ‚‚Je nutné, abychom se vrátili k pracovitějšímu hokeji. Právě to totiž v předchozích utkáních přineslo ovoce.‘‘

Letci nakonec padli v prodloužení 4:5 a ve třetím kole poprvé ztratili body. ‚‚Neděláme z toho tragédii, musíme se poučit a připravit se na další zápas,‘‘ uzavřel Nedvěd.