1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 14. Poul (Kolářík, Půlpán), 21. Hrala (Hozák, Řepík), 28. Hrala (Půlpán, Arnošt), 49. Hrala (TS) - 22. Paršakov (Malík), 23. Komarov (Hroudný, Malík), 60. Serov (Netušil, Paršakov). - Vyloučení: 3:6. Vyšší tresty 0:0. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Mejzlík – Gabriel, Gregar. Diváci: 146

Kopřiva – Zedek, Kučera, Hanuš, Lokajíček, Pika, Kovářík, Fiala – Kellerstein, Turek, Hlaváč (A) – Vacín, Řepík, Wojnar – Kropáček, Hozák (C), Hrala – A. Půlpán, Poul, Arnošt – Hasil

Nová Paka

Vacek – Šípek, Hroudný, Leder, Serov, Jonáš (A), Filip, Komarov, Suvorov – Petrov, Kerekanič, Klíma – Krsek, Hnik (A), Paršakov – Malík, Netušil (C), Puškov – Foerster

Přestože Letci Novou Paku v přípravě dvakrát porazili, první vzájemný ligový zápas prohráli v prodloužení. Během sobotního večera přišla odplata, A-tým převzal v hangáru kormidlo a hokejisty z Jičínska přehrál 4:3. Strůjcem výhry se stal tentokrát Kryštof Hrala, který zapsal hattrick. Letňany zároveň potrestaly hned tři soupeřovy fauly, dvě branky vstřelily v přesilovce a třígólový hrdina proměnil nařízené trestné střílení.

Že půjde o napínavý souboj, bylo jasné už od samého začátku. Jak domácí, tak hosté se rvali o převahu, což vyústilo v řadu faulů. Jen během první třetiny rozdali sudí 12 trestných minut. Početní výhodu jako první využil Matěj Poul a poslal tak letňanské áčko do vedení.

Po přestávce ho ještě pojistil Kryštof Hrala, když zvýšil na 2:0. Nová Paka však nenechala své fanoušky dlouho čekat, náskok Letňanských smazala během dvou minut. Výpadek domácí nerozhodil. Když se soupeř znovu dopustil nedovoleného zákroku, zužitkoval přesilovku Hrala.

A jeho galavečer pokračoval. Po dalším faulu, který zastavil únik, rozhodčí nařídili trestné střílení. Proti brankáři Vackovi se postavil Hrala a dvatřicetiletý forvard se nemýlil ani napotřetí. Byl z toho hattrick, Letci navíc neomylně mířili za výhrou.

Hosté sice v poslední minutě utkání snížili, ale výhru už si parta koučů Jaroslava Nedvěda a Ondřeje Poula utéct nenechala. Letňany popáté v řadě braly do tabulky tři body a aktuálně se drží na prvním místě. Další zápas čeká A-tým ve středu, vyjede vstříc děčínským Medvědům.