1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Sestavy a další statistiky

Branky a nahrávky: 8. Zajan (Oliverius, Zika), 46. Faigl (TS) – 10. Hozák (Poul, Arnošt), 15. Lokajíček (Poul, Kolářík), 22. Arnošt (Hozák), 26. Hlaváč (Půlpán, Hrala), 48. Vacín (Fiala, Turek), 56. Řepík (Kropáček, Poul). Vyloučení: 10:3. Vyšší tresty 0:0. Využití: 1:0. V :oslabení: 0:0. Rozhodčí: Valda – Žídek, Hlinka. Diváci: 260.

HC Děčín

Lavinger – J. Černohorský, Loukota, Arnold, F. Černohorský, Damašek, Stuchlý, Kaltenböck – Fojt, Sýkora, Oliverius (C) – Smola, Faigl (A), K. Horák – Chovanec, Zajan (A), Šeliga – J. Tůma, Gottfried, Volráb – Zika

Kopřiva – Zedek, Kučera, Hanuš, Lokajíček, Pika, Kovářík, Fiala – Poul, Hasil, Hlaváč (A) – Vacín, Řepík, Wojnar – Kropáček, Hozák (C), Hrala – A. Půlpán, Turek, Arnošt – Pejchal

V 11. kole II. ligy zavítalo áčko na led děčínských Medvědů. Letňany do zápasu nevstoupily ideálně, musely se poprat s využitou přesilovkou soupeře v osmé minutě. Osud utkání (6:2) však nakonec zvrátily na svou stranu, již v šestém zápase v řadě se bodově prosadili Matěj Poul i kapitán Letců Jiří Hozák, oba opět výrazně pomohli prodloužit stejně dlouhou vítěznou týmovou šňůru.

První vzájemný duel přinesl výhru Letňanským, na domácím ledě soupeře přetlačili 4:1. Medvědi chtěli porážku Letcům před svými fanoušky oplatit, jejich svižný nástup po úvodním buly sice zbrzdily dva tresty, pak ovšem sami z přesilovky skórovali.

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Přesně v polovině prvního dějství zakončil pohlednou kombinaci Jiří Hozák. Letcům se ještě do konce první třetiny podařilo převážit skóre na svou stranu zásluhou Martina Lokajíčka. U obou tref asistoval Matěj Poul, který bodoval v šestém kole za sebou.

Až do konce zápasu už Letňany vedení nepustily. Pálil Dominik Arnošt i Jan Hlaváč. Ačko nevykolejilo ani soupeřem proměněné trestné střílení, do konce střetnutí se prosadili ještě Lukáš Vacín a Dominik Řepík. Duel tak skončil výhrou Letců v poměru 6:2, parta koučů Jaroslava Nedvěda a Ondřeje Poula vyhrála už pošesté v řadě.