1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 57. Vacín (Kropáček, Poul) – 2. Tyurin (Kozák), 16. Duchan (Šlaicher, Exner). Vyloučení: 5:4. Vyšší tresty 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Battěk – Schopf, Jurak. Diváci: 224.

Kopřiva – Zedek, Hanus, Lokajíček, Pika, Kolářík, Šána, Fiala – Wojnar, Vacín Poul, Hlaváč (A), Hozák (C), T. Pejchal, Kropáček. D. Řepík, Hrala, A. Půlpán, Turek, Arnošt, K. Pejchal. Trenér: Nedvěd.

Nečas – Heligr, Degterev, Kynčl, D. Sýkora, Exner (C), Romanov – Tyurin, Duchan, Teuber. Nazarov, Lavrenov, Šlaicher, Matouš (A), Kozák (A), Štědrý. Trenér: Táborský.

Dvanácté soutěžní kolo pro A-tým nedopadlo podle představ. Hangár přivítal soupeře z Hronova, jenž Letce pěkně potrápil už při předchozím střetu. I tentokrát se áčku nepovedl vstup do utkání, ve druhé minutě totiž inkasovalo první branku. Náskok hosté již nepustili, urputnou bitvu ovládli 2:1. Hronov je jediným týmem, který dokázal porazit letňanské mužstvo v obou zápasech.

V prvním vzájemném utkání Hronov porazil Letce 3:0. Áčko tedy mělo soupeři co vracet. Úvod pro domácí nezačal dobře. Hned ve druhé minutě se prosadil neproduktivnější hráč hostů Konstantin Tyurin. V patnácté minutě navíc protivníci přidali druhý gól. První třetina skončila nepříznivě pro Letňany – 0:2.

Ve druhém dějství žádný z týmů nedokázal proměnit ani jednu šanci. A to i přes nabídnuté přesilové hry. Do závěrečné části se tedy šlo za stejného stavu.

Silná produktivita v předchozích zápasech Letcům tentokrát nepomohla, uspěli až při hře bez brankáře. V 57. minutě uspěl Lukáš Vacín, ovšem obrat se nekonal.

A-tým se tak sedmé výhry v řadě nedočkal. Spravit chuť si však Letci mohou hned ve středu, kdy se vydají na led Draků z Bíliny.