1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 11. Kubinčák (Jouza), 13. Zholobov (Záruba, Čermák), 22. Daniel (Zholobov, Mareš), 27. Čermák (Daniel, Záruba), 60. Zholobov (Čermák, Jouza) – 2. Hlaváč (Šána), 18. Arnošt (Hozák, Fiala), 32. Kolařík (Pejchal, Kellerstein), 43. Kellerstein (Řepík, FIala), 44. Wojnar (Kastner), 53. Řepík (Kropáček, Lokajíček), 56. Kastner (Hlaváč, Řepík), 57. Řepík (Straka). Vyloučení: 7:6. Vyšší tresty 1:0. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Battěk – Gregar, Hlinka. Diváci: 68.

Vecka – Běhula, Záruba, Delmarche, Mareš, Nerad, Šefl – Fárby, Kolíček, Zdeněk, Čermák, Homer, Zholobov, Mašek, Daniel, Kubinčák, Uher, Jouza

Kopřiva (Zeithaml) – Fiala, Lokajíček, Zedek, Kolařík, Potěchin, Šána, Straka – Pejchal, Hozák, Půlpán, Arnošt, Wojnar, Řepík, Hlaváč, Kropáček, Vacín, Kellerstein, Kastner, Turek

Dohrávka 13. kola II. ligy se hrála na ledě Bíliny. Letcům se vstup do zápasu povedl, hned na začátku se zhostili vedení. To jim však dlouho nevydrželo, soupeř dvěma trefami průběžný vývoj obrátil ve svůj prospěch. Souboj plný zvratů nakonec lépe zvládlo díky parádní pětigólové třetí části áčko a připsalo si důležité vítězství 8:5. S Draky si drží i nadále stoprocentní bilanci a v tabulce skupiny Sever mu patří první příčka.

Všechny dosavadní vzájemné duely ovládli Letňanští. I tentokrát to byli právě oni, kdo poprvé měnil skóre. Už ve druhé minutě se prosadil nejzkušenější Letec Jan Hlaváč, asistoval Matyáš Šána, který si připsal první kanadský bod v soutěži.

Do poloviny prvního dějství si áčko náskok drželo, pak ale Draci využili přesilovku a srovnali. Vzápětí přidali další branku, stačila jim pouze minuta na to, aby otočili skóre na svou stranu. Letci s vypětím všech sil do konce první dvacetiminutovky srovnali, o vyrovnávací gól se postaral Dominik Arnošt.

V úvodu prostřední části se Bílinští po trefě Michala Daniela ovšem znovu dostali do náskoku, ten navíc navýšili po brance Tomáše Čermáka. Hosté se ale dvougólové ztráty nezalekli a zapnuli motory na rychlejší otáčky. Ve 32. minutě zužitkoval početní výhodu Václav Kolářík, bylo sníženo – 3:4.

O vítězi definitivně rozhodla poslední třetina. Začátek vyšel lépe Letcům, během necelé minuty totiž překonali soupeřova brankáře hned dvakrát. Skvělému obratu dal reálné obrysy Adam Kellerstein, vedení vzápětí zajistil áčku Jakub Wojnar.

V 53. minutě Letňany poprvé v utkání odskočily na dvoubrankový rozdíl, když se mezi střelce zapsal Dominik Řepík. Do konce utkání navíc náskok narůstal, skórovali ještě Lukáš Kastner a opět Řepík, který nasbíral celkem čtyři kanadské body (2+2).

Letci zdolali po parádní otočce Draky 8:5 a připsali si důležité tři body do tabulky, v níž jim náleží první místo.