1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 26. Komarov (Hnik, Dvořák) – 17. Kastner (Hlavač), 56. Kastner (Lokajíček, Pulpán). Vyloučení: 3:4. Vyšší tresty 0:0. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Vyštejn - Kettner, Brož. Diváci: 352.

Nová Paka

Vacek - Iakhanov, Suvorov, Leder, Serov, Hroudný, Filip, Šípek, Komarov - Klíma, Hnik, Dlask - Nezbeda, Kerekanič, Parshakov - Dvořák, Krsek, Foerster

Zeithaml - Fiala, Lokajíček, Zedek, Hanuš, Kolářík, Šána - Pejchal, Hozák, Půlpán - Arnošt, Wojnar, Řepík - Hlaváč, Kropáček, Vacín - Hrala, Kellerstein, Kastner - Poul, Hasil

V sedmnáctém kole II. ligy Letci zamířili na zimní stadion do Nové Paky. Dosavadní vzájemná bilance tymů v soutěži byla vyrovnaná 1:1 na zápasy. Napínavý průběh měl i sobotní zápas, který nakonec rozsekl Lukáš Kastner. Dvougólový letňanský střelec přisoudil áčku všechny body rozhodující trefou ve třetí třetině, výrazně k bodům dopomohl i jistý výkon Tadeáše Zeithamla, který pochytal 24 střel soupeře.

Letci museli v první polovině úvodního dějství čelit přesilovce po vyloučení Aleše Půlpána, početní převahu soupeře se jim však podařilo ustát. Vzápětí přišel trest i na druhé straně a skóre se poprvé měnilo. Po 45 vteřinách zužitkoval výhodu muže v poli navíc Lukáš Kastner, který poslal áčko do vedení.

Gólový náskok Letci dlouho neudrželi. V úvodu prostřední části totiž využil přesilovou hru také soupeř. Brankáře Tadeáše Zeithamla překonal Artemi Komarov, do konce druhé dvacetiminutovky se stav utkání nezměnil.

Poslední dějství o vítězi dlouho nenapovědělo. Hru nervů ale nakonec ustáli lépe Letci, Lukáš Kastner svým druhým gólem v zápase během 56. minuty rozhodl o osudu utkání. Letňany ustály závěrečný tlak soupeře a na ledě Nové Paky zvítězily 2:1, čímž se vrátily na vítěznou vlnu. V tabulce si drží druhou příčku, na první Dvůr Králové ztrácí dva body, odehrály však o zápas méně.