1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Sestavy a další statistiky

Branky a nahrávky: 16. Moník, 63. Ťurin (Oliva) – 9. Půlpán (Kropáček, Arnošt). Vyloučení: 7:7. Vyšší tresty 0:0. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Vyštejn – Kettner, Gregar. Diváci: 100.

Nečas – Degtěrev, Sýkora, Romanov, Heligr, Kynčl, Pavelka, Exner (C), Oliva – Nazarov, Bucek, Matouš (A) – Kučera, Moník, Jirků – Ťurin, Šlaicher, Duchan – Kozák (A), Kubeček Trenér: Martin Táborský

Kopřiva – Zedek, Kolářík, Lokajíček, Hanuš, Fiala, Gurjevskij, Straka, Šána – Půlpán, Hozák (C), Vacín – Arnošt, Kastner (A), Staněk – Hlaváč, Poul, T. Pejchal – K. Pejchal, Kropáček, Řepík Trenér: Jaroslav Nedvěd

V 19. kole II. ligy A-tým zamířil na led mužstva, s nímž v obou dosavadních duelech nezískal ani bod. Hronov je tak jediným soupeřem, který áčko dokázal porazit v obou dosavadních utkáních. Tentokrát sice duel odstartovali lépe Letci, kteří vstřelili úvodní branku. Další se jim ovšem přidat nepodařilo a za vyrovnaného stavu souboj dospěl až do prodloužení. Rozhodl nejproduktivnější hráč soutěže Konstantin Tyurin, Letňany berou pouze bod.

V předchozích duelech pokaždé otevřel skóre Hronov, nicméně nyní se vedení ujali jako první Letci. V deváté minutě zužitkoval přesilovou hru Aleš Půlpán, při akci mu asistoval Vojtěch Kropáček s Dominikem Arnoštem.

Soupeř stihl srovnat ještě do konce úvodního dějství. V 16. minutě překonal gólmana Miroslava Kopřivu Filip Moník, a tak úvodní dvacetiminutovka skončila za stavu 1:1.

Ve druhé třetině měly oba týmy ke vstřelení dalších gólů příležitosti v podobě početních výhod. Rozhodčí s udělováním trestů nešetřili, Letňany byly vyloučeny třikrát, Hronov pak dvakrát. Souboj gólmanů ale pokračoval, do kabin se odcházelo za stejného stavu.

A vyrovnanou bitvu nepřeklopila na jednu ze stran ani závěrečná dvacetiminutovka. Rozhodovalo prodloužení, které si Letci zahráli už minule. Proti Děčínu byli úspěšní, tentokrát ale neuspěli. Konstantin Tyurin, nejproduktivnější hráč soutěže, který posbíral dosud 19 gólů a 12 asistencí, napínavou bitvu rozsekl v 63. minutě. Hronov i napotřetí uhájil neporazitelnost proti Letcům, ti ovšem zůstávají po sobotním programu první.