1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 2. Mical (Drašar), 20. Řehoř (Drašar), 37. Nedrda (Kýhos, Fučík), 49. Písařík (Procházka), 51. Písařík (Šimeček, Procházka), 58. Stříbrný (Kýhos) – 8. Zedek (Půlpán, Arnošt), 28. Hlaváč (Kropáček), 55. Kolařík (Wojnar, Kastner), 57. Hlaváč (Řepík, Arnošt). Vyloučení: 3:4. Vyšší tresty 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Kosnar – Charvát, Sýkora. Diváci: 187.

Kubík – Havlůj (C), Urbánek, Steinocher, Šesták, Fučík, Nedrda (A), Hoffmann – Šimeček, Písařík, Procházka – Drašar, Řehoř, Mical – Stříbrný, Kýhos (C), Böhm – Dohnal Trenér: Vladimír Machulda

Kopřiva – Zdedek, Straka, Kolářík, Lokajíček, Hanuš, Potechin, Fiala – Kellerstein, Turek, Hlaváč – Vacín, Řepík, Wojnar – Kropáček, Hozák (C), Staněk – Půlpán, Kastner (A), Arnošt – Hasil Trenér: Jaroslav Nedvěd

Třiadvacáté kolo II. ligy nabídlo souboj druhého a třetího celku tabulky skupiny Sever. Letci zavítali na mostecký led, kde v posledním vzájemném utkání zvítězili vysoko 9:1. Tentokrát však bylo všechno jinak. Zápas se pro áčko nevyvíjel dobře, prohrávalo už o tři branky a ačkoliv se nevzdalo a duel zdramatizovalo, všechny body si nechali Lvi.

Vstup do utkání Letňanům nevyšel podle představ. Hned z první akce utkání inkasovali úvodní branku a soupeř se tak dostal do vedení. Na odpověď se nečekalo dlouho, srovnávací trefu zařídil Jan Zedek, jenž si tak v A-týmu připsal premiérový gól. Asistovali mu Aleš Půlpán s Dominikem Arnoštem.

Vyrovnané skóre do konce prvního dějství nevydrželo. Těsně před závěrečným klaksonem Mostečtí dostali puk za záda Miroslava Kopřivy zásluhou Ivana Řehoře a do šaten si tak odnesli náskok 2:1.

V prostřední části Letci ztrátu opět smazali, když se ve 28. minutě trefil Adam Kellerstein. Ale ani tentokrát A-tým nerozhodný stav neudržel ani do nadcházející pauzy, skóre převrhl na stranu domácích tři minuty před koncem třetiny Vítězslav Nedrda.

Náskok Lvi navíc dokázali během prostřední dvacetiminutovky efektně navýšit a odskočili až na třígólový rozdíl. Letci se do protivníka zakousli, dvěma rychlými góly se vrátili do hry. Nejdřív v 55. minutě snižoval na rozdíl dvou branek Václav Kolářík, hned vzápětí při hře bez brankáře skóroval Jan Hlaváč. Vyrovnání bylo blízko, ale Letňanským už nezbyl čas. Most uzavřel utkání ranou do opuštěné klece.