1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 12. Franc (Dušek), 20. Vácha (Vašíček, Bláha), 55. Valášek (Půhoný, Petira), rozh. náj. Kučera – 4. Kastner (Pejchal, Vacín), 22. Hlaváč (Řepík), 23. Smola (Kastner).Vyloučení: 4:7. Vyšší tresty 0:0. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Reich – Řezníček, Štěrba. Diváci: 330.

Brázdil – Vašíček, Voňka, Petira, Matějíček, Muška, Franc, Tondr, Ježek, Kučera, Havlas, Dvořák, Dušek, Bláha, Vácha, Valášek, Půhoný Trenér: Zörkler

Kopřiva – Potechin, Straka, Kolařík, Lokajíček, Zedek, Šána, Fiala, Pejchal K., Hlaváč, Kastner, Kropáček, Řepík, Arnošt, Nedvěd, Pejchal T., Vacín, Hozák, Smola Trenér: Nedvěd

V dohrávce devětadvacátého kola II. ligy se áčko představilo na ledě jednoho z největších konkurentů o čelo tabulky – Dvora Králové. Dosavadní vzájemná bilance nehrála ve prospěch ani jednoho z týmů, oba měly na kontě dvě vítězství. I tentokrát byl k vidění vyrovnaný souboj, soupeři se o výhru přetahovaly až do poslední chvíle. Duel nakonec rozsekly až nájezdy, v nichž bylo šťastnější mužstvo z Podkrkonoší.

Vstup do utkání se áčku povedl, hned ve čtvrté minutě otevřel skóre Lukáš Kastner po asistenci Tadeáše Pejchala a Lukáše Vacína. Do konce první části však padly ještě dvě branky, obě z domácích hokejek. ‚‚Dělali jsme zbytečné chyby v obranném pásmu a soupeř je využil,‘‘ litoval Tadeáš Pejchal. Hráči do šaten odešli za stavu 2:1 pro Dvůr.

Skóre se měnilo hned po přestávce, ve 22. minutě zužitkoval přesilovou hru Jan Hlaváč a rázem bylo srovnáno. Letci chytili druhý dech, na otočení výsledku jim stačilo 90 vteřin. Vzápětí se prosadil Jan Smola, jenž svoji druhou trefou v letňanském dresu poslal A-tým do vedení 3:2.

Během poslední části měli domácí k dispozici třikrát početní výhodu. ‚‚I přes řadu vyloučení jsme byli lepším týmem,‘‘ věděl Pejchal. Ač se Letňany ve svém oslabení pokaždé ubránily, nakonec vyrovnávací branku přece jen inkasovaly. V 55. minutě srovnal Milan Valášek a utkání šlo do prodloužení.

Ani to ale o vítězi duelu nerozhodlo a na řadu tak opět přišly samostatné nájezdy. V nich byli úspěšnější Královédvorští, proměnili tři z pěti pokusů a vydolovali výhru 4:3. ‚‚Poslední gól základní hrací doby byl smolný, v nájezdech byl pak šikovnější soupeř, proto bral o bod navíc,‘‘ uzavřel útočník. Letci se i přes těsnou prohru drží na prvním místě tabulky skupiny Sever.