1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 9. Kubinčák (Nerad, Jouza), 48. Mašek (Ljutov, Daniel) – 13. Hlaváč (Arnošt, Kellerstein), 16. Řepík (Hlaváč, Kolářík), 43. Řepík (Arnošt), 47. Wojnar (Kropáček), 60. Fiala. Vyloučení: 5:8. Vyšší tresty: 0:0. Využití: 0:2. V oslabení: 0:2. Rozhodčí: Kraval – Hradil, Teršíp. Diváci: 48.

Klika – Klatt, Druxa, Urban (C), Delmarche, Nerad, Šefl, Běhula – Daniel (A), Uher, Bobrov, Ljutov, Macek, Mašek (A), Fábry, Kubinčák, Jonášek, Jouza. Trenér: Tomáš Mareš

Zeithaml – Potechin, Straka, Kolářík, Lokajíček, Zedek, Šána, Fiala – Vacín, Wojnar, Kastner, Hlaváč, K. Pejchal, Řepík, T. Pejchal, Kropáček, Hozák (C), Kellerstein, Arnošt, Hasil. Trenér: Jaroslav Nedvěd

První utkání v novém roce áčko odehrálo na ledě Bíliny. S tímto soupeřem si v dosavadních duelech Letci vždy poradili a pokaždé se jednalo o vysokou výhru. Tentokrát průběh zápasu nebyl tak jednoznačný, definitivně rozhodla až poslední třetina, ve které do sítě domácích padly hned tři branky. Rozhodčí udělili celkem 13 trestů a právě početní výhody sehrály v duelu klíčovou roli.

Skóre otevřeli domácí, když se v deváté minutě prosadil Vojtěch Kubinčák. Letňany ale neotálely a zanedlouho Draky dotáhly, srovnávací gól padl z hokejky Jana Hlaváče. Do konce úvodní třetiny díky využité přesilovce Letci soupeři odskočili, o vedoucí branku se postaral Dominik Řepík.

Prostřední část žádnou branku nenabídla. I přes pět udělených trestů se ani jedno mužstvo gólově neprosadilo. Bílinští měli k dispozici přitom celkem tři přesilové hry, Letňany dvě.

A-tým do poslední dvacetiminutovky vstoupil skvěle. Hned ve 43. minutě rozdíl ve skóre navýšil Dominik Řepík. I jeho druhý gól padl v početní výhodě. Následně šli Letci do oslabení, ani to je nezastavilo, ba naopak – i přesto, že jich bylo na ledě o jednoho méně, se prosadili. Na 4:1 zvyšoval Jakub Wojnar.

Draci z Bíliny však soupeři nenechali nic zadarmo a o minutu později vstřelili snižující branku. To na konečném rozdělení bodů ale nic nezměnilo, všechny tři body si do tabulky připsali Letňanští. Poslední gól utkání zařídil opět ve vlastním oslabení Zoran Fiala, který dopravil puk do prázdné branky a upravil výsledek na konečných 5:2.

Áčko s Draky nezaváhalo dosud ani jednou a drží si tak stoprocentní vzájemnou bilanci.