1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky:1. Wojnar (Hozák, Arnošt), 12. Kastner (Hlaváč, Kolářík), 23. Hlaváč (Kastner, Řepík), 26. Hozák (Kellerstein), 39. Šáňa (Arnošt, Wojnar), 50. Hlaváč (Kellerstein), 56. Kellerstein (Kropáček, Kolářík) – 22. Křepelka (Král, Kačírek), 38. Mrkvička (Kapička, Homolka), 59. Abraham (Kačírek). Vyloučení: 8:8. Vyšší tresty 0:0. Využití: 4:2. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Domský – Gabriel, Zmeškal. Diváci: 220.

Kopřiva - Potechin, Kolářík, Lokajíček, Zedek, Šána, Fiala, Gurjevskij - Wojnar, Vacín, Kastner - Hlaváč, Řepík, T. Pejchal - Kropáček, Hozák (C), Kellerstein - Arnošt, Hasil, K. Pejchal, Turek

Jelínek (Krofta) - Pavlů (A), Abraham, Tržický, Patzelt, Had, Mrkvička (C) - Křepelka, Kačírek, Jursa - Král, Brokeš, Hric - Kapička, Vomáčka, Homolka (A), Bouřil

V osmadvacátém kole II. ligy do hangáru zamířili protivníci z Jablonce nad Nisou, které Letci v obou dosavadních duelech s přehledem porazili. Týmy na led vtrhly v bojovné náladě, která se projevila i na množství rozdaných trestů. Áčko se však ostrými útoky Vlků nenechalo rozhodit, nakonec urvalo výhru 7:3. Úspěchem v třetím vzájemném střetu Letňanští stvrdili kladnou bilanci se soupeřem a připsali si další důležité body do tabulky.

Premiérový domácí zápas v novém roce vypukl přímo pohádkově. Od úvodního buly uplynulo sotva čtyřicet vteřin a v soupeřově bráně už zařinčel první kotouč. O jeho vstřelení se postaral Jakub Wojnar po skvělé souhře v útočném pásmu.

Zhurta odstartované utkání i nadále pokračovalo ve vysokém tempu. Vlci doráželi a snažili se vyrovnat, letňanská obrana však čisté konto zdárně hájila i během oslabení. Domácí v několika situacích podržel zkušený gólman Miroslav Kopřiva.

Jablonec své početní výhody v první třetině nevyužil dokonce ani během hry pět na tři. Naopak Letcům se přesilovka povedla. Lukáš Kastner skóroval poté, co svou střelu precizně zamířil k pravé tyči. Do kabin tak áčko odcházelo za příznivého stavu 2:0.

V druhém dějství se jako první trefili hosté. Letka však vmžiku odpověděla, když se Jan Hlaváč prosadil po přečíslení. Napjatá atmosféra pak na straně Vlků vyústila v další dva tresty. Šance se chytil Jiří Hozák, který přesnou střelou do horního rohu brány zvýšil na 4:1.

Ke konci třetiny se po faulu domácích prosadil jablonecký útočník Tomáš Mrkvička, áčko na inkasovanou branku ale opět hbitě zareagovalo. Díky pohledné kombinaci se ke střele dostal Matěj Hasil, svůj tým tak vrátil do pohodlného tříbrankového rozdílu.

V poslední části duelu se Letcům podařilo odskočit ještě o dva góly. První ránu zasadil Jan Hlaváč, který Vlky potrestal za jejich chybu při rozehrávce. Další dobře mířenou střelu pak přidal Adam Kellerstein.

Jablonečtí se sice minutu a půl před závěrečným písknutím trefili potřetí, rozdělení bodů ale už neovlivnili. Domácí posádka se tak mohla radovat z třetí výhry nad sokem ze severu Čech, tentokrát s výsledkem 7:3.