1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 2. Kelllerstein (Pejchal, Potechin), 42. Hlaváč (Kellerstein), 48. Arnošt (Lokajíček, Kolařík) – 1. Písařík (Havlík), 15. Písařík (Kýhos, Procházka), 31. Smolka (Mical), 63. Písařík (Smolka). Vyloučení: 4:4. Vyšší tresty 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Kosnar – Sýkora, Hlinka. Diváci: 240.

Kopřiva – Potechin, Kolářík, Lokajíček, Zedek, Šána, Straka, Fiala – Hlaváč, Vacín, Turek, Řepík, Pejchal, Kropáček, Arnošt, Kellerstein, Pejchal, Hasil, Wojnar, Půlpán. Trenér: Jaroslav Nedvěd

Kubík – Havlík, Fučík, Urbánek, Havlůj (C), Steinocher, Hoffmann – Böhm, Mical, Střibrný, Procházka, Kýhos (A), Smolka, Písařík, Šesták, Řehoř. Trenér: Vladimír Machulda

Třetí desítku utkání ve II. lize áčko završilo na domácím ledě. Hangár přivítal soupeře z Mostu, s nímž byla dosavadní vzájemná bilance vyrovnaná – 2:2 na zápasy. Pátý duel se vyvíjel lépe pro Lvy, kteří ještě po čtyřiceti minutách drželi dvoubrankový náskok. Během poslední části Letci ale ztrátu smazali a o osudu utkání definitivně rozhodlo prodloužení. V něm byli úspěšnější hosté.

Poslední dva souboje ovládli Mostečtí. A odstartovali lépe i tentokrát, zanedlouho po vhození úvodního buly otevřeli skóre, když se po 44 vteřinách prosadil Pavel Písařík. Letci ale bleskově odpověděli a ve druhé minutě srovnali zásluhou Adam Kellersteina, asistenci si připsali Kryštof Pejchal a Mikhail Potekhin. Nerozhodný stav do konce první třetiny však nevydržel. V 15. minutě se opět trefil Písařík a hosté si tak do kabin nesli jednobrankový náskok.

Nejenže během prostřední části si Lvi gólové vedení udrželi, ale ještě jej navýšili díky brance Pavla Smolky. Letňany byly během periody třikrát v početní výhodě, nicméně ji ani jednou nevyužily.

Poslední dvacetiminutovka odstartovala lépe pro domácí. Hned zkraje vrátil Letcům naději Jan Hlaváč, jenž snížil po asistenci Kellersteina. V hangáru se nakonec body dělily, ve 48. minutě totiž přišla vyrovnávací trefa z hokejky Dominika Arnošta.

Základní hrací doba o vítězi nerozhodla, souboj muselo rozseknout až prodloužení. V něm hattrick zkompletoval Písařík a bod navíc tak brali hokejisté Mostu po výhře 4:3.