Klub spolupracuje s Mercuria Laser Game
čtvrtek 26. února 2015

Letci partnerem měsíce. V březnu mají slevy na střílečky

Letci se baví v Mercurii a Mercuria fandí Letcům. Tohle spojení funguje od loňského léta. Tak jako při začátku vzájemné spolupráce se i během následujícího měsíce stanou letňanští hokejisté znovu partnerem oblíbené holešovické Laser Game. Od 1. do 31. března mají všichni Letci výraznou slevu na každou hru. Pro vybrané týmy budou navíc připraveny vouchery na hry zdarma.

Mercurii Laser Game v Holešovicích začali Letci navštěvovat během letních prázdnin. A někteří se sem velmi rádi vraceli. 

"Právě lokalita je pro lidi z Letňan fajn, mají to sem autem kousek," říká majitel areálu Petr Bašus. "Ale my tu nabízíme spoustu důvodů, proč se k nám děti pravidelně vracejí. Proč nás stojí za to navštívit..."

Například? Celkem 11 různých herních módů, což je největší počet v celé Praze. Navíc se bude nadále zvyšovat. "Obvykle se hraje na dva až tři týmy, při počtu do deseti lidí doporučujeme mód Individual Deathmatch. Zkušenější hráči pak rádi přejdou na hru Laser Elite a u firemních akcí je velmi oblíbený Gladiátor, kde se střílí do posledního živého hráče," přibližuje Bašus.

Mercuria byla otevřena před necelým rokem. Zpočátku si netroufla odhadnout velikost fanouškovské základny, ale klientela rychle rostla. Za tu dobu rozšířila výběr herních i hudebních módů, zvětšila kapacitu baru a teď se chystá vizuálně už tak atraktivní bludiště ještě vylepšovat.

Pro děti je to ideální místo, kde třeba o víkendu oslavit narozeniny. Pro hokejové týmy zase báječná příležitost, jak ještě víc stmelit partu a trochu se odreagovat od soutěžní sezony.

"Kromě samotné laser game naše zázemí poskytuje arkádové hry jako motorky, autíčka a House of Dead. Nebo si můžete zahrát fotbálek, šipky či celou řadu stolních her od společnosti Albi," dodává majitel Mercurie. 

Třeba Kofola a pivo stojí na baru do 30 korun, k zakousnutí je možné objednat si pizzu nebo pannini. Příjemným motivačním prvkem je, že vítěz každé hry má Kofolu nebo pivo zdarma jako odměnu za svou nepřemožitelnost.

Laser Game v současnosti nabízí 22 vest. A také možnost výběru hudební kulisy v aréně z šesti hudebních módů, což nikde jinde nenajdete. Za poplatek pouhých 50 Kč se ale můžete stát držitelem členské karty, která nabízí spoustu výhod. Za zmínku stojí třeba online pořadí přímo na webu Mercurie, kde se můžete porovnávat se členy z arén po celém světě. Vybrat si můžete i vlastní přezdívku.

Majitelé Mercurie mají k letňanské Ice Areně vztah. "Kromě laser game se totiž zabýváme pořádáním hokejových turnajů a musím říct, že máte fajn stadion a příjemné lidi," oceňuje Bašus.

Pokud si chcete v laserové střílečce zadovádět, stačí si hrací čas zarezervovat na www.mercurialaser.cz a do rezervace napsat heslo LETCI.

Představíte-li se tak i přímo na místě se správným heslem, o které si můžete napsat na adresu iprofile@iprofile.cz, dostanete slevu na hru z původních 139 korun na 69 Kč.

Sleva se navíc nevztahuje pouze na Letce, ale rovnou na celou skupinu. Vzít s sebou můžete i své kamarády.

Čtěte také

Podcast hokej zblízka