pondělí 24. října 2011

6. třída uhrála s Libercem bod, 8. třída odešla z ledu bez bodu

V sobotu dorazili do ICE ARENY Tygři z Liberce. Utkání slibovala kvalitní hokej a byla i bohatá na góly, celkem jich bylo k vidění 27.

V deset hodin nastoupili na led 6. třídy a bylo se na co koukat. Gólově velmi atraktivní utkání nakonec přineslo 16 branek a družstva se rozešla smírným výsledkem 8:8.

V 8. třídě bohužel slibně rozehrané utkání Letci nezvládli. Po první třetině se odcházelo do kabin za stavu 2-0 pro Tygry.
V druhé třetině se dokázali Letci 3 krát gólově prosadit, nicméně současně 2 branky inkasovali a do kabin tak šli s jednogólovou ztrátou 5-4. V posledních minutách 2. třetiny sice měli Letňanští výhodu trestného střílení po odpískaném faulu, proměnit ho ale nedokázali.
Ve třetí třetině se bohužel Liberec dokázal ještě 2 krát gólově prosadit a na to Letci už nenašli odpověď a odešli z ledu poraženi 7-4.