pondělí 19. září 2011

Junioři ukončili předzávodní období výhrou 9:1

Do Letňan přijeli v ochablém počtu hráči HC Junior Mělník z ligy juniorů skupiny střed.

Naši chlapci ukončili své přípravné klání vysokým výsledkem 9:1, když v každé třetině vsítili 3 branky a stabilním výkonem ukončili před soutěžní období. Branku inkasoval J. Duras v oslabení po vyjetí hráče z rohu po hrubce našich obránců, kde nepokryli prostor před brankou a nechali vybruslit soupeře z prostoru z pozabrány. Za zmínku stojí i vysoký počet  vyloučených ze strany domácích v počtu 16 trestných minut.
Junioři v pátek odcestují odehrát 1. soutěžní utkání do Ústí nad Labem, HC Slovan měl taktéž úspěšnou přípravu a v neděli se utkají na domácím poli s HC Děčínem od 11.00 hodin, kde v přípravných utkání mají stav na zápasy nerozhodně po výsledcích 2:5, 7:2.