Mládež
úterý 12. prosince 2023

Sedmáci v ráži

Letňanská mládež má za sebou další vydařený víkend. Vítězilo se totiž ve všech kategoriích od juniorky až po pátou třídu. Svou velmi dobrou formu potvrdili sedmáci, kteří po postupu z prvního místa do nadstavbové skupiny nadále sbírají výhry. Tentokrát to odnesli hokejisté Kolína.

Vysoké výhře 10:3 předcházely i drobné obavy. „Trochu jsem se toho bál. V Kolíně to bylo vždycky složité – důrazní hráči, větší hřiště,“ přemítal trenér Ladislav Kadaně. „No a trochu se mi to potvrdilo. Nakonec to dopadlo dobře,“ oddechl si.

„Výsledkově to vypadá jednoduše, ale špatně jsme začali a několikrát jsme se nechali rozhodit. Měli jsme hodně vyloučených, byl bych rád, aby se to příště obešlo bez toho,“ mrzela kouče sedmé třídy v mnohých případech zbytečná nedisciplinovanost.

Ať je to ale, jak chce, jeho svěřencům to letos zatím lepí. Po postupu do nadstavbové skupiny z prvního místa mají na svém kontě další dvě výhry.

„Spokojenost samozřejmě panuje, ale trochu mi v té soutěži chybí kvalitnější zápasy,“ posteskl si trošku Kadaně na nevyrovnanou soutěž. „Radši hraji kvalitní utkání a prohraji, než abychom dali někomu 20 gólů.“

Právě nadstavbová skupina by však měla garantovat větší množství dramatičtějších duelů. „První dva zápasy tomu nenasvědčují, ale nadstavba už by měla být lepší,“ přitakal trenér. Vyhlíží přitom už další hrací víkend. „Máme teď před sebou Slaný a Neratovice, na to se těšíme.“

Výsledky všech zápasů

• Junioři
    Sobota Letňany – Kutná Hora 12:0
  • Dorost