čtvrtek 07. prosince 2023

Letci jsou týmem roku

Letňanská vitrína je zase o něco bohatší. Letci si připsali vítězství v anketě Sportovec roku Prahy 18, která si letos odbyla svou premiéru. V kategorii o nejlepší kolektiv předčili šermířský klub SC Praha a gymnastický fitness oddíl IBFF FIT KIDS Czech Republic. Cenu přebral útočník A-týmu Lukáš Vacín.

Prestižní ocenění si Letci vysloužili za obhajobu prvenství v základní části a parádní jízdu vyřazovacími boji, kterou ve finále 2. ligy zastavilo až suverénní Znojmo. Dobře rozjetou mají svěřenci Jaroslava Nedvěda také sezónu 2023/2024. Významné úspěchy sbírají hokejové Letňany i na poli mládeže.

Děkujeme všem příznivcům klubu za podporu a nejlepšímu sportovnímu týmu Prahy 18 za rok 2023 moc gratulujeme!