Fanshop
úterý 27. června 2023

Totální výprodej zboží

Letci pozor, jedinečná šance je tady! Na klubovém fanshopu totiž právě odstartoval totální výprodej. Co to znamená? Merch, který vám ještě chybí v šatníku, si můžete pořídit s parádními slevami. Množství je ovšem omezené, akce trvá pouze do vyprodání zásob.

Je konec sezony, ale Letci rozhodně nelení, ba naopak. Fandům aktuálně nabízí možnost zakoupit ve fanshopu merch v totálním výprodeji. Akce se vztahuje na veškeré sezonní zboží, které už nyní naleznete na webových stránkách zlevněné.

Totální výprodej ve fanshopu odstartoval

„Jde o šanci pro naše věrné fandy, jak získat klubové oblečení za velmi výhodné ceny," říká marketingový ředitel Letců Ondřej Poul. „Doufáme, že je slevy ve fanshopu potěší a využijí je,“ dodává.

Akce potrvá až do vyprodání skladových zásob, ty jsou ovšem omezené. Dejte tak pozor, ať šanci nepropásnete.

Neváhejte a mrkněte, co z fanshopu ještě doma nemáte.