Dotazník
pondělí 23. ledna 2023

Hynek: Miluju svíčkovou

Potkáte-li mezi žáčky v Ice Areně věčně vysmátého klučinu, možná to bude zrovna Honzík Hynek. Sedmiletý hokejista z 2. třídy má pověst pilného a pozitivně naladěného hráče, který vždy s úsměvem plní vše, co mu trenéři řeknou. S vervou se pustil i do tohoto dotazníku, který se děti v Letňanech snaží přiblížit z tak trochu jiného pohledu. Jakou písničku si s kamarády zpívá před zápasy? Proč chce na Maledivy? A čeho se bojí?

HOKEJOVÉ ZAČÁTKY
Poprvé jsem stál na ledě tady v Letňanech na volném bruslení, měl jsem ještě brusle, co se dávají na boty, taťka mě pak někdy bral po svém tréninku na led. Za nějaký čas mě mamka přihlásila k Letcům do kurzu, kde jsem měl poprvé opravdovou hokejovou výstroj.

OBLÍBENÍ TRENÉŘI
Mišák, Honzík a Láďa Kadaně.

NEJHEZČÍ HOKEJOVÝ ZÁŽITEK
Když jsme na turnaji v Teplicích porazili ve finále Buldoky Neratovice a vyhráli celý turnaj.

Z ČEHO MÁM NEJVĚTŠÍ STRACH
Největší strach mám z faulů, že mě někdo zraní, nebudu moc chodit na tréninky a hrát zápasy, navíc to i někdy hodně bolí.

CO MĚ DOKÁŽE NAŠTVAT
Když mě někdo při hře schválně provokuje.

OBLÍBENÝ FILM A KNIHA
Mám rád film Addamsova rodina, seriál Wednesday a všechny knížky o Harry Potterovi.

OBLÍBENÁ HUDBA
Náš gólman Denda nám pouští každý zápas takový super mix, kde je písnička Kouzlo, vždycky jí zpíváme a někdy i tancujeme, hlavně já.

OBLÍBENÁ BARVA
Nejraději mám zlatou.

OBLÍBENÉ ZVÍŘE
Žralok kladivoun.

NEJNEOBLÍBENĚJŠÍ PŘEDMĚT VE ŠKOLE
Nejraději mám matematiku a čtení.

POSLEDNÍ VYSVĚDČENÍ
Zatím jsem měl jenom jedno v 1. třídě a měl jsem samé jedničky.

PŘEDSTAVA O IDEÁLNÍ DOVOLENÉ
Moc rád bych se podíval na Maledivy. Chtěl bych na vlastní oči vidět v moři žraloka velrybího a manty.

CO MI CHUTNÁ
Miluji svíčkovou s knedlíkem.

HOKEJOVÝ VZOR
Connor McDavid.

OBLÍBENÝ HOKEJOVÝ KLUB
Anaheim Ducks.

NEJLEPŠÍ SPORTOVEC NA SVĚTĚ
Lionel Messi.

CO NEJČASTĚJI SLEDUJI NA INTERNETU
Videa o hokeji, hlavně nejlepší zákroky gólmanů a nejlepší góly, ale i různé youtubery.

JSEM POVĚRČIVÝ?
Ne, nejsem.

MIMOHOKEJOVÉ ZÁLIBY
Fotbal, jezdím na kole, kolečkových bruslích a hraji PlayStation, hlavně NHL a FIFU.

HOKEJOVÉ CÍLE
Chtěl bych se dostat do národního týmu a zahrát si na mistrovství světa.

PŘIHRÁVKA, NEBO GÓL?
Gól, rád je pak oslavuji.

MOJE ZVLÁŠTNOST V PŘEDZÁPASOVÉ PŘÍPRAVĚ
Žádné nemám, ale v kabině si všichni vždycky pouštíme písničky, je to sranda.

CO NEMÁM RÁD V TRÉNINKU
Nic, mám všechno rád.

NEŠVAR, KTERÉHO BYCH SE RÁD ZBAVIL
Žádný nemám.

IDEÁLNÍ MÍSTO PRO ŽIVOT
Líbí se mi tam, kde žijeme teď. V Ďáblicích, je tu velké hřiště a mám to všude blízko, na fotbal, na hokej, do školy.