Dotazník
čtvrtek 30. června 2022

Hafenrichter: Píšu komiks

Jeho táta se dlouhodobě živí hokejem v Německu, za Augsburger Panther dokonce okusil i Ligu mistrů. Také proto Jari Hafenrichter má české i německé občanství. A také proto už ve 3. třídě plynule mluví třemi jazyky... Na rozdíl od svého otce, který válí v útoku, se však malý Letec našel v brankovišti. A tak není divu, že má vzor v Marcu-Andrem Fleurym. Obdivuje Messiho s Ronaldem, miluje sushi a rád navštěvuje muzea. Jo a taky si píše svůj vlastní komiks. Seznamte se s letňanským gólmanem v tradičním dotazníku.

HOKEJOVÉ ZAČÁTKY
Poprvé na ledě jsem stál v Hamburku, kde hrál můj táta. Ale můj první týmový start byl za Augsburger Panther.

OBLÍBENÍ TRENÉŘI
Moji oblíbení trenéři jsou Honza Mišner, Jiří Černoch a Miroslav Kopřiva.

NEJHEZČÍ HOKEJOVÝ ZÁŽITEK
Nezapomenutelný je pro mě turnaj za Augsburger Panther v Garmisch-Partenkirchenu, kde jsme vyhráli a porazili jsme favority z Mnichova a Norimberka. Garrmisch je navíc mé oblíbené místo kvůli přírodě a zvířatům.

Z ČEHO MÁM NEJVĚTŠÍ STRACH
Strach mám ze zranění, protože bych nemohl hrát hokej.

CO MĚ DOKÁŽE NAŠTVAT
Při každé prohře jsem naštvaný.

OBLÍBENÝ FILM A KNIHA
Můj nejoblíbenější film i kniha je Harry Potter.

OBLÍBENÁ HUDBA
Nyní se mi nejvíce líbí skupina Brass.

OBLÍBENÁ BARVA
Moje nejoblíbenější barva je zlatá.

OBLÍBENÉ ZVÍŘE
Líbí se mi velryby. Ale nejradši mám našeho zlatého retrievera Miu a kočku Týnu.

NEJNEOBLÍBENĚJŠÍ PŘEDMĚT VE ŠKOLE
Baví mě čeština, matematika, prvouka a angličtina.

POSLEDNÍ VYSVĚDČENÍ
Na posledním vysvědčení jsem měl samé jedničky.

PŘEDSTAVA O IDEÁLNÍ DOVOLENÉ
Mé nejoblíbenější místo na dovolenou je ostrov Korfu. Ale rád bych letět do Minnesoty, abych se šel podívat na zápas Marca-Andre Fleuryho.

CO MI CHUTNÁ
Nejvíce mi chutná sushi, maso, ovoce a zelenina.

HOKEJOVÝ VZOR
Můj nejoblíbenější je gólman Marc-Andre Fleury.

OBLÍBENÝ HOKEJOVÝ KLUB
V NHL je můj oblíbený tým Tampa Bay a v Čechách Sparta.

NEJLEPŠÍ SPORTOVEC NA SVĚTĚ
Nejlepší sportovci jsou pro mě Cristiano Ronaldo a Lionel Messi. Z hokeje je to M.A. Fleury.

CO NEJČASTĚJI SLEDUJI NA INTERNETU
Nejčastěji na internetu sleduju hokej, hokejové tréninky a fotbal s tátou a s mamkou různé dokumenty.

JSEM POVĚRČIVÝ?
Nejsem pověrčivý.

MIMOHOKEJOVÉ ZÁLIBY
Rád hraju fotbal, jezdím do muzeí a píši svůj vlastní komiks o klukovi, kterému je 16 let a všude hází TNT.

HOKEJOVÉ CÍLE
Můj sen je dostat se do NHL. Nejraději bych hrál v Bostonu nebo Tampě Bay.

PŘIHRÁVKA, NEBO GÓL?
Nerad góly dostávám, ale jsem nadšený, když můj tým góly dává.

MOJE ZVLÁŠTNOST V PŘEDZÁPASOVÉ PŘÍPRAVĚ
Nemám žádné rituály. Jen si pečlivě kontroluju svou výzbroj, než vyjíždíme na zápas.

CO NEMÁM RÁD V TRÉNINKU
Mně nevadí žádný trénink. Rád chodím na všechny.

NEŠVAR, KTERÉHO BYCH SE RÁD ZBAVIL
Žádný. Naopak bych se chtěl naučit vyhazovat puk po plexi.

IDEÁLNÍ MÍSTO PRO ŽIVOT
Když budu hrát hokej, chtěl bych žít v Americe. Když hrát nebudu, chtěl bych zůstat v Čechách jako architekt.