Náborový projekt bude v Letňanech už počtvrté
středa 05. září 2018

Týden hokeje je zpět! Letci dětem chystají plno legrace

Spousta zábavy a nevšední zážitek pro děti, ale i užitečné informace pro rodiče. Napadlo vás někdy, že byste doma měli malého hokejistu? Ale nevíte, kdy a jak s hokejem začít? Ve středu 19. září bude v Letňanech už čtvrtý ročník akce Týden hokeje, který má široké veřejnosti tento sport přiblížit. Hokejové odpoledne v režii Letců odstartuje v Ice Areně od 14.30. Přijďte si ho užít! Je pro kluky i holky!

Stejně jako loni v září nebo v lednu letošního roku se můžete těšit na pořádnou dávku hokejové legrace. Už ve středu 19. září od 14.30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být skutečným hokejistou.

Akce je součástí celostátního projektu Pojď hrát hokej, zaštiťovaného Českým svazem ledního hokeje. Klub HC Letci Letňany je od startu tohoto projektu nedílnou součástí a aktivně se do něj zapojí už počtvrté.

Před rokem i letos v lednu měla akce v Letňanech velký úspěch. Navštívily ji desítky dětí a klub za organizaci sklidil pochvalu jak od rodičů, tak od svazu. Ostatně, jak lednová akce probíhala, si můžete připomenout v naší fotogalerii ZDE.

I tentokrát si každé dítě kromě zážitku v podobě hokejového tréninku odnese domů zajímavý dárek navíc, mezi nejoblíbenější patří dres české hokejové reprezentace. Jedinou podmínkou je vyplnit při příchodu formulář, který vám nabídne klubový personál.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? 

Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na zástupce klubu s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Tento požadavek ale pište s dostatečným předstihem na mail info@iprofile.cz.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 až 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje, získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od značky CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj je ZDE.

Akce Týden hokeje se koná po celé České republice už počtvrté a celkové popáté. Letos je do projektu zapojeno 150 klubů po celé zemi a díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem přes 16 tisíc dětí. Zářijový termín navíc odstartuje i novou kampaň "Velká jízda začíná prvním krokem".

Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje. 

Čtěte také

Podcast hokej zblízka