Už 26. 1. Letci pořádají den otevřených dveří
sobota 13. ledna 2018

Týden hokeje potřetí! Přiveďte děti za zábavou na ledě

Máte doma aktivní ratolest? Přemýšleli jste o tom, že by se mohlo stát potencionálním Letcem, ale nevíte, kdy by mělo s hokejem začít? V pátek 26. ledna bude v Letňanech už třetí ročník akce Týden hokeje, který je součástí projektu Pojď hrát hokej, zaštiťovaného Českým svazem ledního hokeje. Vítáni jsou všechny děti, tak neváhejte. Stejně jako loni v září se můžete těšit na spoustu zábavy.

V pátek 26. ledna od 14.15 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Klub HC Letci Letňany ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá v Ice Areně akci v rámci Týdne hokeje. 


Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese i zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.


Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na našeho zástupce klubu s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. 


Tento požadavek pište s dostatečným předstihem na mail info@iprofile.cz.


Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 až 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. 


Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od značky CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete ZDE.


Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná potřetí po celé České republice a celkově už počtvrté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 11 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.


Videopozvánku na Týden hokeje najdete také ZDE


Ve videu níže si zase můžete připomenout, jak v září tato akce probíhala v režii letňanských Letců.


Čtěte také

Podcast hokej zblízka