Týden hokeje bude už podruhé v Letňanech
sobota 26. srpna 2017

Staňte se hokejistou! Letci vábí děti na trénink na ledě

Máte doma aktivní ratolest? Přemýšleli jste o tom, že by se vaše dítě mohlo stát potencionálním Letcem, ale nevíte, kdy by mělo s hokejem začít? V neděli 24. září bude v Letňanech druhý ročník akce Týden hokeje, který je součástí projektu Pojď hrát hokej zaštiťovaného Českým svazem ledního hokeje. Vítáni jsou všichni, tak neváhejte přijít. Stejně jako v lednu se můžete těšit na spoustu zábavy.

V neděli 24. září od 9.00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Klub HC Letci Letňany totiž ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na akci v rámci Týdne hokeje. 

Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si navíc každé dítě odnese s sebou domů zajímavý hokejový dárek. Přijďte si letňanské Ice Areny vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na emailovou adresu info@iprofile.cz s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Ovšem s dostatečným předstihem!

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 až 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. 

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od značky CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete ZDE.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná podruhé po celé České republice a celkově už potřetí. Dosavadní ročníky umožnily získat první zkušenost s ledním hokejem 6600 dětem. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Jak emotivně prožívají Týden hokeje děti a jejich rodiče, se můžete podívat ve videu.

Čtěte také

Podcast hokej zblízka