Tabulky mládeže

Liga juniorů 2013/2014 – sk. B

Výsledky zápasů | | Tabulky » I. část: SVZ • - II. část: ABS2V2Z2
P klub Z V VpPp P VB : IB +/- B
1. HC RT TORAX Poruba 20 16 2 0 2 110 : 39 +71 52
2. Královští lvi Hradec Králové 20 11 1 0 8 71 : 53 +18 35
3. AZ Havířov 20 9 1 1 9 63 : 57 +6 30
4. SHK Hodonín 20 7 0 2 11 48 : 79 -31 23
5. HC ZUBR Přerov 20 6 1 1 12 59 : 75 -16 21
6. HC Krkonoše 20 6 0 1 13 46 : 94 -48 19
Aktuální k: 28.06.2014.
Po najetí kurzorem na záhlaví se zobrazí název sloupce. Kliknutím se tabulka podle sloupce setřídí.

Herní systém soutěže

Soutěžní ročník je rozdělen na tři části.

1. část:
30 družstev rozděleno územně do 3 skupin; 10 družstev ve skupině „Západ“, 10 družstev ve skupině „Střed“ a 10 družstev ve skupině „Východ“; ve skupinách dvoukolově každý s každým (18 utkání)

2. část:
a) o vítězství ve skupinách „A“ a „B“ a postup do „baráže“ NOEN extraligy juniorů družstva umístěná po 1. části soutěže na 1. - 4. místě z každé skupiny, tj. celkem 12 družstev vytvoří na základě územního principu 2 skupiny po 6 účastnících, tj. skupinu „A“ a skupinu „B“; ve skupinách čtyřkolově každý s každým s tím, že se začíná s nulovým počtem bodů (20 utkání); družstva umístěná ve skupinách „A“ a „B“ na prvním místě postupují do „baráže“ NOEN extraligy juniorů
b) o konečné umístění na 1. - 6. místě ve skupinách „C“, „D“ a „E“
družstva umístěná po 1. části soutěže na 5. - 10. místě ve skupině „Západ“ tvoří skupinu „C“,
družstva umístěná po 1. části soutěže na 5. - 10. místě ve skupině „Střed“ skupinu „D“
a družstva umístěná po 1. části soutěže na 5. - 10. místě ve skupině „Východ“ skupinu „E“;
ve skupinách „C“, „D“ a „E“ čtyřkolově každý s každým s tím, že se započítávají body z 1. části soutěže (20 utkání); družstva, která se umístí ve skupinách „C“, „D“ a „E“ na 6. místě pro příští soutěžní ročník přímo sestupují do krajských soutěží.
 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2021 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS