Letňanské HFL zve vylosované hráče
středa 05. srpna 2015

AKCE PRO LETCE: Dvanáct výherců tréninku už je známo

Čtěte pozorně, protože to můžete být právě vy nebo váš syn či dcera, kdo ve speciální akci pro Letce vyhrál tréninkovou hodinu zdarma. Tuto soutěž vyhlásilo nedaleké HFL Training Center. S ním klub uzavřel partnerství, díky němuž se letňanští hráči mohou zdokonalovat v bruslení, hokejových dovednostech a fyzické připravenosti podle nejnovějších trendů používaných v NHL.

Právě ty totiž nabízí HFL Training Center, jehož zástupci vylosovali šťastné výherce komplexní tréninkové jednotky. Z 12 týmů každé věkové kategorie vzešlo 12 výherců - z každého ročníku jeden + jeden náhradník.

Ten byl vylosován pro případ nouze, kdyby výherce dlouhodobě onemocněl nebo byl zraněný, případně by o cenu neměl zájem. Jen pro upřesnění: losování se týkalo pouze letňanských hráčů, kteří za klub už odehráli nějaké zápasy. Ostatní dostanou šanci příště.

Vše proběhlo tak, že se všechny lístečky se jmény jedné soupisky vysypaly do přilby, vylosoval se vítěz a náhradník, přilba se poté vyprázdnila, aby se následně naplnila jmény z jiného ročníku. Na celé losování se můžete podívat ve videu ZDE.

Vítěze čekají tréninky po dvojičkách, to znamená, že prvňák půjde s druhákem, třeťák se čtvrťákem a tak dál. Všichni si pod vedením trenérů Davida Pojkara či Lucie Arazimové vyzkouší bruslení na skatemillu, dovednostní trénink na umělé ploše a také lekci agility, tolik nezbytnou pro přípravu nasuchu. V případě brankářů by byla samozřejmostí speciální lekce s pukometem.

Vylosovaní hráči si termín domluví s PR oddělením letňanského klubu, které bude výherce kontaktovat. Po domluvě, kdy se doladí přesný termín, jenž bude vyhovovat všem, by se mělo začít od těch nejmenších. Začít trénovat je možné už příští týden.

"Těšíme se, že k nám zavítají další Letci. Bude se jim to líbit. Rádi bychom, aby se se svými zážitky podělili s ostatními v šatně," říká jednatel HFL Martin Schlixbier. "Tuto akci bychom pro Letce v budoucnu rádi zopakovali," dodává.

Vylosovaní výherci do HFL Training Center

• 1. třída: Vojtěch Vosmík (náhradník Ivan Andruschenko)
  • 2. třída: Vilém Liemann (Martin Javůrek)
  • 3. třída: Filip Sýkora (Adam Svoboda)