Klub pořádá akci v obchodním centru
čtvrtek 30. ledna 2014

Letci chystají den zábavy. Vzpomínkami na Nagano

Od té doby uběhlo už neuvěřitelných šestnáct let, ale tomu, kdo to kdysi zažil, dodnes zůstaly v paměti živé vzpomínky. Na slavné Nagano jen stěží někdo zapomene. Pojďte si ten hokejový svátek společně připomenout s letňanskými Letci, v jejichž vedení stojí jeden ze zlatých hochů. Třeba se tuto sobotu František Kučera osobně setká i s vámi. V rámci akce, která má klub přiblížit veřejnosti.

Kdy? 1. února od 10 do 18 hodin. Kde? V Obchodním centru Letňany ve spodním patře u fontány.

Letci se totiž vydají z útrob své Ice Areny, aby s návštěvníky "obchoďáku" strávili příjemný den. Třeba tím, že si budete moci na vlastní oči prohlédnout zlatou medaili z Nagana i slavný dres, v němž František Kučera tehdy slavil přílet na Staroměstském náměstí. Stopy z oslav jsou na něm patrné dodnes.

Anebo si přijďte zasoutěžit v hokejové disciplíně a zjistěte, jak jste na tom ve střelbě s pukem. Připravený je radar na měření rychlosti. Letňanský klub HC Letci se svojí přítomností chystá nabídnout příjemnou zábavu spojenou s odměnami a jedním bonusem navíc.

Jakým? To je zatím překvapení.

Zimní hry v Soči jsou za dveřmi, tak proč už o víkend dřív nenasát olympijskou atmosféru.

Tuto sobotu v Obchodním centru Letňany. S Letci!