úterý 20. března 2012

7.třída má za sebou 3 utkání během týdne

Chlapcům sedmé třídy se během 4 dnů povedlo odehrát tři utkání a z toho dvakrát uspět.

7.třída

27.kolo, středa 14.3.2012

HC Benátky nad Jizerou - HC Letci Letňany  2:1

Třetiny (1:1,0:0,1:0)

Zápas probíhal celkem vyrovnaně, ačkoliv se hrálo na dvě branky domácí měli lepší důraz v koncovce. Letci si vytvořili hodně šancí, ale nebyli schopni je proměnit. Silnější Benátky dokázali v poslední třetině vsítit branku na domácím ledě a tím rozhodli celé utkání.

26.kolo, pátek 16.3.2012

HC Letci Letňany - HC Roudnice  9:3

Třetiny (3:1,3:2,3:0)

Utákní se odehrávalo celkem v klidu bez větších emoccí na obou stranách. Letci na hosty vletěli a hned na začátku dokázali nastřílet 3 branky a v tomto brankovém tempu vydrželi celé utkání. Konečný styv 9:3 pro domácí.

28.kolo, sobota 17.3.2012

HC Letci Letňany - HC Slavia Praha  3:2

Třetiny (0:0,2:2,1:0)

Prestižní utkání dvou Pražských rivalů se odehrávalo v bojovném tempu a hráči nedali kousek ledu zadarmo. Letci dobře spolupracovali mezi sebou a postupovali k brance hezkými útočnými akcemi. Ve druhé třetině dokázali nastřílet obě strany po dvou brankách a za stavu 2:2 odcházeli do kabin. Ve třetí třetině se dalo očekávat, že hráči do sebe půjdou a budou chtít utkání rozhodnout hned o začátku, ale na obou stranách vše pochytali brankáři a své týmy drželi. Na konec po faulu hostů se v polovině třetí třetiny po krásné souhře v pásmu prosadili brankou domácí a skóre udrželi ž do konce.