Koronavirus: kurz bruslení zrušen, zákaz pohybu v hale
       
 

Koronavirus: kurz bruslení zrušen, zákaz pohybu v hale

11.03.2020 | (red)

Kurz bruslení pro nejmenší děti je do odvolání zrušen a hlavní část arény je zrovna tak zavřena pro širokou veřejnost. Toto opatření ze strany vedení klubu nabývá okamžité platnosti. Letňanský hokej tak reaguje na nebezpečí šíření koronaviru, jež je v současnosti hlavním celosvětovým tématem. Rodiče, kteří doprovázejí své děti na trénink, se ode dneška nesmějí zdržovat v prostorách šaten ani recepce.

 

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření nemoci COVID-19 vedení letňanského klubu rozhodlo, že s okamžitou platností uzavírá arénu pro veřejnost, a to až do odvolání.

Výjimku dostávají hokejoví hráči, návštěvníci restaurace Kučerovka a fitness centra. Obě části horního patra arény jsou nadále otevřeny.

Vedení klubu dále rozhodlo o tom, že až do odvolání ruší kurz bruslení, kde se třikrát týdně učí první hokejové krůčky děti nejmladšího věku. Zákaz pohybu v hlavní části arény - tedy v prostoru šaten a recepce - platí i pro rodiče, kteří děti jakéhokoliv věku do haly doprovází.

Od úterý 10. března od 18 hodin jsou v České republice zakázány divadelní, hudební, filmová představení a další umělecké, sportovní a náboženské akce, trhy, veletrhy a další veřejné i soukromé akce s předpokládanou účastí vyšší než 100 osob. Zakázána je rovněž osobní přítomnost žáků a studentů na základních, středních a vyšších odborných školách, na učilištích a na vysokých školách. 

Na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví naleznete kompletní znění mimořádného opatření ke školní docházce a mimořádného opatření k zákazu akcí nad 100 osob.

 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2021 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS