Týden hokeje je zpátky! Letci zvou znovu děti na zábavu
       
 

Týden hokeje je zpátky! Letci zvou znovu děti na zábavu

19.08.2019 | (red)

Spousta zábavy a nevšední zážitek pro děti, ale i užitečné informace pro rodiče. Napadlo vás někdy, že byste doma měli malého hokejistu? Ale nevíte, kdy a jak s hokejem začít? V pondělí 23. září bude v Letňanech už šesté pokračování akce Týden hokeje, která má široké veřejnosti tento sport přiblížit. Hokejové odpoledne v režii Letců začne v Ice Areně od 15.45. Přijďte si ho užít! Je pro kluky i holky!

 

V pondělí 23. září od 15.45 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Klub HC Letci Letňany ve spolupráci s Českým hokejem pořádá v Ice Areně akci v rámci Týdne hokeje. 

Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. 

Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? 

Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete nás kontaktovat na email hcletci@centrum.cz s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. 

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 až 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. 

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. 

Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete ZDE.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná pošesté po celé České republice a celkově už posedmé. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 25 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 
Příští utkání
 
 
 
Copyright © 2011-2021 HC Letci Letňany & eSports.cz, s.r.o. & tellinger.cz  | ODM  | Informace o autorských právech  | RSS