středa 15. února 2012

6. třída porazila Boleslav

V dnešním utkání porazili chlapci 6. třídy domácí Boleslav, která je na 7. místě s 18 body. Letci mají po 29. kole 34. bodů a jsou na 3. místě za HC VCES Hradec Králové.

V dnešním souboji se utkali 3. ze 7. v tabulce starších žáků Středočeského kraje.

6.třída

Mistrovské utkání 29. kolo
BK Mladá Boleslav - HC Letci Letňany  2:5
Třetiny: (1 :2,0:0,1:3)

Utkání bylo velice pěkné a jak domácí tak i hosté předvedli bojovné nasazení s chutí po výhře. Letci měli hned po první třetině navrch o jednu branku i v tak těžkém utkání, které přineslo hodně šancí na obou stranách. Ve druhé části sice nepadli branky, ale zato se hodně bojovalo a docházelo ke spoustě osobním soubojům. Domácí rychle přistupovali k našim obráncům a díky rychlému napadání často odebírali kotouče od Letců, kteří se naštěstí stíhali organizovat v obranném pásmu. Ve třetí třetině bylo hodně vytvořených šancí díky skvěle střílejícím obráncům od modré čáry. Díky dobré souhře mezi útokem a obranou letci vytvářeli v útočném pásmu šance, které důrazní útočníci proměňovali v branky. V poslední třetině rozhodl důraz před brankou, který zúročili Letci ve svůj prospěch 1:3 a konečným výsledkem 2:5.