Z těchto dvou duelů dosáhli Letci dvou bodů a to výhrou 8. třídy.

6.třída

Mistrovské utkání 26. kolo
HC Slavia Praha - HC Letci Letňany 9:3
Třetiny: (4:1,2:0,3:2)

Hned od začátku utkání bylo vidět na domácích, že toto utkání nebudou chtít prohrát. V první minutě jsme inkasovali hned dvě branky a soupeř byl rychlejší a jistější na kotouči. Ve druhé třetině nebylo možné vsítit branku, jelikož chlapci na domácí nestačili. Domácí pojistili dvěmi brankami náskok o pět branek. Ve třetí třetině Letci hru srovnali, ale na rozjetý vlak z Vršovic to nestačilo. Konečný stav 9:3.

8.třída

HC Slavia Praha - HC Letci Letňany 5:8
Třetiny: (2:3, 2:2,1:3)

Hráči Letců podali skvělý výkon a s domácími sehráli skvělý utkání o čemž napovídají i výsledky všech třetin.
V první třetině se hrálo na obě branky a utkání mělo vysoké tempo. Druhou třetinu doprovázelo mnoho osobních soubojů a brankový náskok Letců slávisté dotáhli. Ve třetí třetině domácí vyrovnali, ale pak přišla odpověď od letců a nakonec třemi brankami v posledním dějství rozhodli o vítězném utkání na hřišti soupeře. Konečný stav 5:8.