1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 55. Mála (Zajíček, Kostourek) – 14. Turek (Kropáček), 21. Řepík (Hozák), 46. Arnošt, 52. Kastner (Arnošta, Kellerstein), 58. Poul (Uhlík). Rozhodčí: Šmika – Tichý, Beneš. Vyloučení: 6:9. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 2024. Střely na branku: 35:30. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5.

Hanuljak – Matai, Němec, Havel, Seemann, Žižka, Váchal, Petrásek – Mišovic, Hübl, Chrpa – Chlouba, Koblížek, Kostourek – Zajíček, Vostiňák, Mála – Vrhel, Príhoda.

Brázdil – Chalupa, Havelka, Němeček, Kynčl, Čížek, Fiala – Kellerstein, Poul, Wojnar, Hrala, Labuzík, Řepík, Pejchal, Vacín, Hozák, Kastner, Arnošt, Turek, Kropáček, Uhlík.

Vítězná série Letců pokračuje i nadále. Svěřenci Jaroslava Nedvěda uspěli i na ledě nebezpečného Chomutova, jehož útočnou hru dokonale eliminovali. Sami přitom v každé periodě dokázali navyšovat náskok, který se zastavil až na konečném skóre 5:1. Letňany si tak s přehledem podržely první místo druholigové tabulky. Stále platí, že na svém kontě mají jen jednu jedinou prohru.

Chybělo jen něco málo přes pět minut, aby to bylo perfektní. Právě branka chomutovského Mály byla však jedinou kaňkou na jinak bezchybném výkonu Letců orámovaným hned pěti góly.

Letňanští rozložili své trefy do všech tří třetin. V té první otevřel skóre Štěpán Turek a po přestávce zvýšil na rozdíl dvou branek Dominik Řepík.

Definitivní uklidnění ale přinesl až úvod třetí části a dvě výborně sehrané přesilové hry. Jednu z nich využil Dominik Arnošt a krátce nato zvyšoval v další početní výhodě Lukáš Kastner už na 4:0.

Letci si pro sebe ukradli i poslední slovo. Na jediný gól Pirátů odpověděl před závěrečnou sirénou Matěj Poul, který dal výsledku zápasu jeho konečnou podobu.

Letňany tak rozhodně nezpomalují a dál získávají cenné body do tabulky. Tu vedou před druhou Příbramí o tři body.