1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)
1:0 (13:03)

Branky a nahrávky: 6. Hlaváč (Kropáček, Fiala), 20. Hozák (Turek), 36. Kellerstein (Hlaváč, Kropáček), 39. Kastner (Lokajíček, Smola), 41. Arnošt (Řepík, Lokajíček), 43. Hlaváč (Kropáček, Potěchin), 46. Kellerstein (Kropáček, Hlaváč), 55. Smola (Řepík), 56. Kolářík (Arnošt, Řepík) – 18. Urban (Konášek). Vyloučení: 3:3. Vyšší tresty 0:0. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Vyštejn – Gabriel, Zmeškal. Diváci: 210.

Zeithaml – Zedek, Lokajíček, Kolářík, Potěchin, Chalupa, Gurjevskij, Fiala – Kellerstein, Turek, Řepík, Kropáček, Wojnar, K. Pejchal, Hlaváč (A), T. Pejchal, Vacín, Hozák (C), Kastner, Arnošt, Smola

Michajlov (Kuchař) – Klatt, Urban (C), Druxa, Nerad, Šefl, Běhula – Romanov, Daniel (A), Uher, Čermák, Mašek (A), Fábry, Kubinčák, Konášek, Jouza

Ve čtyřiatřicátém kole II. ligy A-tým narazil na Bílinu. S tímto soupeřem Letci ani jednou nezaváhali a pokaždé ze vzájemného boje vyšli jako vítězové. Výsledky navíc byly vždy dost přesvědčivé a jinak tomu nebylo ani tentokrát. Od začátku utkání si Letňany držely vedení, jež postupně navyšovaly. I díky pětigólové palbě v poslední třetině áčko porazilo Draky vysoko 9:1.

A-tým do duelu vstoupil s vervou a jasným cílem – přesvědčivě zvítězit. Hned v šesté minutě poslal domácí do vedení matador Jan Hlaváč. Draci doposud Letcům nevzali ani bod a měli jim tak co vracet. K vyrovnání se nadechli v 18. minutě, kdy zužitkoval přesilovou hru Tomáš Urban, nerozhodné skóre však nevydrželo ani do konce třetiny. Příjemnější odchod do kabin Letcům zajistil gólem kapitán Jiří Hozák, který pouhou vteřinu před závěrečnou sirénou zvýšil na 2:1.

V prostřední části Letňany náskok navýšily. Nejprve se ve 35. minutě prosadil Adam Kellerstein. ‚‚Zápas se nám povedl, nastříleli jsme hodně branek a většinu času jsme strávili v útočném pásmu,‘‘ komentoval Vojtěch Kropáček, který nasbíral hned čtyři nahrávky. Následně se trefil ještě Lukáš Kastner, asistenci si připsali Martin Lokajíček s Janem Smolou.

I přes pohodlný náskok Letci nepolevili a v poslední dvacetiminutovce nasázeli hned pět gólů. ‚‚Bílinu jsme téměř k ničemu nepustili,‘‘ pochvaloval si Kropáček. Do pětiminutového úseku vměstnali své góly Dominik Arnošt a Adam Kellerstein s Janem Hlaváčem, oba skórovali podruhé v zápase.

V kanonádě pokračoval nováček týmu Jan Smola, který tak v letňanském dresu skóroval zatím v každém zápase. Devátou branku přidal Václav Kolářík, když gólmana Draků překonal v přesilovce. Kanadské body si připsalo hned 14 hráčů, nejvíce jich získali právě Kropáček (0+4) s Hlaváčem (2+2). ‚‚Hrálo se mi skvěle, mám super spoluhráče, se kterýma nám to v lajně funguje. Snad to tak bude pokračovat dál,‘‘ uzavřel.

Áčko nad Bílinou zvítězilo již popáté a drží tak stoprocentní vzájemnou bilanci se soupeřem i první místo v tabulce.